Zühre Kış Koleksiyonu’nda Siyah Ön Planda!

Zühre’nin şehrin temposunda şıklığınızı tamamlayacak kışa özel koleksiyonunda siyahın göz kamaştıran modelleri başrolde…

Muhafazakar giyimin önemli markaları arasında yer alan Zühre’nin 2018-2019 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nda siyah renkli tül, pul ve işleme detaylı tasarımlarla kışa romantik bir dokunuş yapılıyor.

Özel davetlerde ya da günün her anında parlamanızı sağlayacak parçalar güçlü ve kendine güvenen kadınların tarzını açığa çıkarıyor.

 Zühre, bu koleksiyonuyla bir kez daha metropol hayatında size eşlik ediyor. Siyahın romantik ve asil tasarımlarla hayat bulduğu koleksiyon ‘Olduğu Gibi’ görünmek isteyen muhafazakar metropol kadınının gardırobundaki yerini alıyor.

Siyahın Asaletini Yansıtan Tasarımlar

Siyahın asil ve romantik duruşundan ilham alınarak hazırlanan tunik, pardösü, ikili takım, elbise ve yelek modelleri tül ve ince dantel detaylarla süslenmiş kombinlere özgünlük katıyor.

Tasarımlarında yer verdiği pul, payet işlemeleri ile koleksiyondaki hakimiyetini gösteren Zühre, ölçülü giyim tercih eden kadınların stiline zarif bir dokunuş getiriyor.

Merve Akdoğan

İstanbul Üniversitesi Radyo TV bölümü mezunu olan Merve Akdoğan, web içerik editörüdür. Moda, Kadın, Stil, Güzellik, Seyahat/Gezi alanlarında içerikler üreten editörümüz, alanında uzman isimlerle röportajlar da yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.