2020 Şifon Elbise Modelleri Nelerdir: Nasıl Kombinlenir

Şifon Elbise Modeli

Son zamanlarda özellikle tesettürlü bayanlar için tasarlanan tesettür şifon elbise modelleri de şıklığıyla ve gösterişli tasarımıyla göz dolduruyor. Genellikle astarlı olarak tasarlanan şifon elbiselerde 2020 yılı itibarı ile şal desenli modellere de rastlamak mümkün. Gerek günlük hayatta gerekse özel davetlerde her zaman tercih edilen şifon elbise modellerinin tercih sebebi olmasının başka bir nedeni ise son derece şık bir görünüme sahip olmasıdır.

Şifon Elbise Nasıl Kombinlenir

Bayanların tercihlerini de dikkate alarak tasarımlar gerçekleştiren modacılar, 2020 şifon elbise modellerinde her renk ve modelde şifon elbiseyi bayanların beğenisine sunuyor. En çok yaz aylarında tercih edilen şifon elbiseler dekolte ile bir araya gelince bayanların daha çekici görünmesini sağlıyor. Özellikle yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte uçuş uçuş tasarlanan şifon elbise modelleri 2020 yılı kreasyonunda çizgili, çiçekli ve puantiyeli modeller de yer alıyor.

Sadece davetler de ya da organizasyonlarda değil, sahillerde de her zaman şık ve gösterişli bir görünüme sahip olmak isteyen bayanlar şifon elbise modellerinden vazgeçemiyor. Öyle ki 2020 şifon elbise modelleri plaj modası üzerinde de çok etkili görünüyor. Leoparlı, zebralı ve çiçekli şifon elbiselerle plajlarda boy gösteren bayanlar zarif görünümleriyle göz dolduruyor. Rengarenk desenli elbiselerin yanı sıra düz renkli elbiseler de bulunuyor. Ancak şifon denilince akıllara her zaman uçuş uçuş renkli modeller geliyor ve günlük hayatta kullanılıyor olsalar bile şifon elbiseler en çok abiye modellere yakışmaktadır.  Her stile uygun olacak şekilde tasarlanan şifon elbise modellerinde askılı, straplez, boyundan bağlamalı ve fırfırlı modeller de çok tercih ediliyor.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.