Aysha Süreli Yayıncılık SAN. ve TİC. LTD . ŞTİ.
iletisim@ayshadergi.com

Yönetim Kurulu Başkanı & İmtiyaz Sahibi
PINAR EREZ
pinar@ayshadergi.com

Adres Bilgisi
Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Nur Ap. No:159 Kat:5/10
Şişli – Zincirlikuyu İSTANBUL

Telefon Numaraları
Pbx: 0212 274 88 58
Fax:  0212 274 88 52

Genel Koordinatör
Selda Uğurludural
selda@ayshadergi.com

Yazı İşleri Müdürü
İrem Uluerciyes
irem.u@ayshadergi.com

 Editörler
Merve Akdoğan
merve.akdogan@ayshadergi.com
https://www.instagram.com/mrvakdgn5/

Berin Tuncel
https://www.instagram.com/r.berintuncel/

Ayşe Özgün
https://www.instagram.com/aysee_ozgunn/

Elif Üner
https://www.instagram.com/elif_uner/

Stil Editörü
Gözde Nur Bayar
gozde@ayshadergi.com

Kreatif Direktör
Yavuz Aydın
yavuz@ayshadergi.com

Reklam Müdürü
Sevgi Demirci
sevgi.demirci@ayshadergi.com

Finans Sorumlusu
Aynur Ceylan
aynur@ayshadergi.com

Mali Müşavir
Mehmet Elmas
mehmet-elmas@aysha.com.tr

Hukuki Departmanı
AV. Levent Pencereci
levent@aysha.com.tr

Web & Dijital Medya Yönetimi
Salih Çaktı

Arama Motoru Optimizasyonu
Ersin Tezcan

Yazılım
WordPress Altyapısı ile Authentic blog yazılımı.

Barındırma/Hosting
Sitemiz “Güzel Hosting LTD.” üzerinde barındırılmaktadır.

Webmaster
Okan Yücel
webmaster@aysha.com.tr

İşbu Gizlilik Politikası ile kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatılmış olduğunuzu ve kişisel verilerinizin burada belirtilen şekilde kullanılmasına onay verdiğinizi kabul etmektesiniz.

İşbu Gizlilik Politikası’nda, Aysha Süreli Yayıncılık SAN.TİC.LTD.ŞTİ (“Aysha”) tarafından işletilmekte olan https://www.aysha.com.tr/ internet sitesinin (“Site”) işletilmesi sırasında Site kullanıcıları/üyeleri/ziyaretçileri (“Veri Sahibi”) tarafından Aysha ile paylaşılan veya Aysha’nın, Veri Sahibi’nin Site’yi kullanımı sırasında ürettiği kişisel verilerin kullanımına ilişkin koşul ve şartlara yer verilmiştir.