Aysha Süreli Yayıncılık SAN. ve TİC. LTD . ŞTİ.
iletisim@aysha.com.tr

Adres: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Nur Ap. No:159 Kat:5/10
Şişli – Zincirlikuyu İSTANBUL

Telefon Numaraları
Pbx: 0212 274 88 58 Fax:  0212 274 88 52

Yönetim Kurulu Başkanı & İmtiyaz Sahibi
Pınar Erez
pinar@ayshadergi.com

Genel Koordinatör
Selda Uğurludural
selda@ayshadergi.com

Yazı İşleri Müdürü
İrem Uluerciyes
irem.u@ayshadergi.com

 Web Sitesi Editörü
Merve Akdoğan
merve.akdogan@ayshadergi.com

Stil Editörü
Gözde Nur Bayar
gozde@ayshadergi.com

Kreatif Direktör
Yavuz Aydın
yavuz@ayshadergi.com

Reklam Müdürü
Sevgi Demirci
Başak Bulut
selda@ayshadergi.com

Editörler
Merve Emine Şerbetçi merve@ayshadergi.com

Finans Sorumlusu
Aynur Ceylan
aynur@ayshadergi.com

Mali Müşavir
Mehmet Elmas
mehmet-elmas@ayshadergi.com

Hukuki Departmanı
AV.Levent Pencereci
levent@ayshadergi.com

Web & Dijital Medya Yönetimi
Salih Çepni

Arama Motoru Optimizasyonu
Ersin Türkyılmaz

Webmaster
Okan Yücel
webmaster@aysha.com.tr