28 Yaşındaki Dilara Fındıkoğlu Ünlülerin Yeni Tercihi!

Moda tasarımcısı olarak işini en iyi yapanlardan biri olan Dilara Fındıkoğlu’nu diğer tasarımcılardan ayıran önemli bir detay var. İsmini henüz duymadıysanız kenara not alsanız iyi olacak. Çünkü bu ismi uzun yıllar moda ile yan yana sık şekilde duyabilirsiniz. Sadece 28 yaşında olmasına rağmen aldığı yol bir hayli fazla. Nitekim genç yaşına rağmen çok sayıda yabancı ünlü onun tasarladığı kıyafetleri tercih ediyor.

Ünlü İsimleri Giydiriyor

Dilara Fındıkoğlu, şimdiye kadar dünyanın en tanınmış isimlerine kıyafet giydirmeyi başardı. İyi bir hayran kitlesi oluşan tasarımcı moda dünyasında yavaş yavaş yer edinmesine rağmen Türkiye henüz onu yeterince tanımıyor. Yurt dışında eğitim alan ve Londra’da yaşamını ve işini devam ettiren Dilara’nın kıyafetlerdeki başarısı ön plana çıkıyor.

Kimleri giydirdiğini merak ediyorsanız bu isimler arasında Hadid, Madonna, Rihanna, Lady Gaga gibi isimler görmek mümkün. Her biri dünya modasına yön vermiş ünlü desek kimse itiraz etmeyecektir.

Tasarımlarının fiyatları ise dudak uçuklatan türden diyebiliriz. Eğer yüksek maliyetli şık bir elbise almayı planlıyorsanız  Dilara Fındıkoğlu’nun tasarımlarına mutlaka göz atmalısınız.

Zaman içerisinde moda haftalarında da ismini duymaya hazırlandığımız isim bu yıl önemli bir hayal kırıklığı yaşayarak da dikkat çekiyor. Mezuniyet için tasarladığı elbise ile sezon sonu şovuna çıkmayı beklerken beklemedik bir durumla karşılaştı ve mezuniyet şovuna katılamadı. Buna rağmen aynı zaman dilimi içerisinde farklı defileyle kıyafetlerini sergiledi.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.