Art Design’dan Yeni Marka: Luxury Modern!

Türkiye’nin Art Deco tarzının öncülerinden biri olan Art Design, yeni markası Luxury Modern ile lüksü evlerinize taşıyor…

“Tasarım Ötesi Çizgiler” mottosuyla yola çıkan Art Design, çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. Kişiye özel mobilyalar üreten firmaların başında gelen Art Design, yeni markası ile sektörde büyümesini sürdürüyor.

Lüks ve modern çizgileri bir araya getiren Art Design, Luxury Modern adını verdiği markası ile kişiye özel lüks mobilyaları tercih etmek isteyenlere rehber olmaya hazırlanıyor. Marka, yatak odalarına da yeni bir yön veriyor.

Lüks ve Modern Mobilyalarınızda!

Marbella ismini verdiği yeni yatak odası takımında ipek saten kumaş ile ayna ve metal detayları bir arada kullanan Luxury Modern, yatak odalarında sıradanlığın önüne geçiyor. Ürünlerin tamamı kişiye özel olarak tasarlanıyor.

Luxury Modern Marbella Yatak Odası takımında değişiklik yapmak isteyenler son derece özgür. İstediğiniz ürüne kendi yorumunuzu katarak, hayalinizdeki yatak odasını yaratabilirsiniz. Art Design Luxury Modern’de yapılacak olan değişiklik için herhangi bir ücretlendirme de yapılmıyor.

Art Design Luxury Modern ürünlerini incelemek isteyenler MODOKO’daki Art Design mağazasını, ya da @artdesignmobilya instagram hesabını ziyaret edebilir.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.