BigChefs’in En Yeni Şubesi Moda’da Açıldı!

Cafe/brasserie zincirlerinin en köklülerinden biri olan BigChefs, Moda şubesini açarak mağaza portfoyünü genileştti…

İlk kez 2007 yılında Ankara’da kurulan BigChefs, yeni şubeleriyle müşterileri ile buluşmaya devam ediyor. Cafe / brasserie denilince akla gelen markalardan biri olan BigChefs, 2014 yılında ilk yurt dışı şubesini Dubai’ye açmıştı.

Toplam 60 şubesi ile hizmet veren BigChefs, en yeni şubesini İstanbul Moda’da açtı. Adalar ve Moda İskelesi’nin büyüleyici manzarasına sahip olan BigChefs Moda Teras, lokasyonun en dikkat çeken restoranlarından biri olmayı başaracak gibi gözüküyor.

Moda’nın En Yeni Mekanı: BigChefs Moda Teras

Zengin menüsü, lezzetli yemekleri ve kaliteli hizmeti ile BigChefs Moda Teras, Cuma-Cumartesi günleri saat 09.00-01.00 arası, diğer günler ise 09.00-00:00 arasında hizmete açık olacak.

Soğuk günlerin keyfini kış bahçesinde çıkarabileceğiniz BigChefs Moda Teras’ta yaz günleri de çok keyifli geçecek. Mekanda toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz 100 kişilik bir toplantı salonu da yer alıyor.

Hem kahvaltı, hem öğle yemeği, hem de akşam yemeğinizi yiyebileceğiniz BigChefs Moda Teras’ta kahvaltı seçeneklerinden, ev yapımı makarnalara, et çeşitlerinden, burgerlere, salatalardan, pizzalara, deniz mahsullerinden, tatlılara aradığınız her şeye ulaşabilirsiniz.

Merve Akdoğan

İstanbul Üniversitesi Radyo TV bölümü mezunu olan Merve Akdoğan, web içerik editörüdür. Moda, Kadın, Stil, Güzellik, Seyahat/Gezi alanlarında içerikler üreten editörümüz, alanında uzman isimlerle röportajlar da yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.