Bölgesel Zayıflama Nasıl Yapılmalı: Yöntemleri Neler

Bölgesel Zayıflama Nasıl Yapılmalı

Günümüzün en çok problem edilen konusu fazla yağlardır. Vücuttaki toksinlerin birleşmesiyle oluşan fazla kilolar bayanların kabusu. En çok fazla yağlar konusunda takıntılı olan hanımlar birçok diyet deneseler de hiç memnun olmuyor. Spor, egzersiz birçok bayan için telaşeli görünür. En kestirme yoldan yağlardan kurtulmak için, piyasada ki haplara sığınırlar.

Bölgesel zayıflatan makinalara sığınırlar. Fazla abartıya kaçtıkları acelelerinden bellidir. Oysaki bölgesel yağların erimesi, bölgesel yerlerin zayıflaması zamanlar alır. Öyle bir kere de bitecek iş değildir. Bazı bayanlar bu konuyu fazla abartıp bıçak altına bile yatıyor yağlarını aldırmak için. Peki tehlikenin farkında mısınız bayanlar?

Bölgesel Zayıflama Konusunda Dikkatli Olun!

Çözümü ameliyat değil. Teknolojik aletler değil. Sağlıklı beslenerek spor yapmak! Egzersize zaman ayırmak! Az yiyip sık yemek. Ameliyatla alınan yağların çok kısa sürede yeniden yerine kütleler halinde geldiğini biliyor muydunuz peki?

Bölgesel İncelme Yöntemleri Nelerdir

Acı çekerek altına yattığınız teknolojik aletlerin hiçbir işe yaramadığını ve kullandığınız hapların ölüme kadar yol açtığını biliyor muydunuz? Her yolu denemek değil olay. Mesela göbek bölgesindeki fazla yağlar için mekik çekmek yeterliyken, bacak bölgesindeki yağlanmalar için bisiklete binmek, hatta evde bisiklete binme pozisyonu verilen ayaklar çalıştırılabilir. İçilen bol suyunda faydasını göreceksiniz baylar bayanlar. Bölgesel yağ sorunu sadece bayanlar da görünmüyor.

Bölgesel Zayıflama Nasıl Olur?

Günümüzde birçok erkeğinde dert edindiği bu konu fazlasıyla gündem de sorun haline geldi. Belirli egzersiz hareketleri ile günde en az 15 dakika yapılarak bölgesel yağlarınızı eritebilirsiniz. Bu yola çıkarken kolay olmayacağını ve zorlanacağınızı sonunda istediğiniz vücuda sağlıkla kavuşacağınızı bilmeniz yeterlidir. Sadece kendinize zaman verin.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.