Bu Yazın Trendi: El Yapımı Sandaletler

Plaj Trendi: Sandalet

Bu yaz plaj şıklığını yakalamanın en iyi yolu ayakları özgür bırakmaktan geçiyor. Kalın tabanlı sandaletler, terlikler sokak modasında geçerliliğini korurken, plaj modası ise tamamen kendi hakimiyetini kuruyor. İşte karşınızda plaj modasına hakim, yepyeni trend el işi Sandalet Modelleri!

Plaj şıklığı denilince trend olan mayo ve bikinilerin yeterli olacağını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Şıklık farklı olmak, farklı stillere ve trendlere açık olmaktan geçiyor. Yani bu yaz şık olmak istiyorsanız, kesinlikle cesur olmalısınız!

Hem farklı hem de plajlarda özgün stil arayışında olan herkesin, bu tasarım hikayesine mutlaka kulak vermeleri gerekiyor. Çünkü New Tork’ta başlayıp, yetenekli ellerin son dokunuşları için Diyarbakır’a kadar uzandığı hikaye bu! ‘My beachy Side’ markasının tasarımlara öncülük yaparken, ülkemizde de Doğu Anadolu kadınlarının ne kadar marifetli olduklarını gösterdikleri adeta bir sanat harikası olan bu el işi Sandalet trendini mutlaka denemelisin! Ülkemizde üretilen bu el işi sandalet modelleri, özellikle dünyanın her yerindeki plajları sarmış durumda.

Ya da hayalindeki farklı modeli sen yapabilirsin!

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.