Cildinizi Şehire Lr Racıne Serisi İle Hazırlayın

LR Health & Beauty, tatil de yıpranan cildinizi şehir yaşamına hazırlaması için Racine serisini öneriyor. İçerisindeki zeytinyağı ve vitaminlerle cilt sağlığını desteklerken, sonbahara girmeden önce cilt bakımınızı tamamlıyor. Gün ve gece boyu cildi onaran Racine serisi, içeriğindeki Koenzim Q10 ile cildi yeniden yapılandırıyor.

LR Healt Beauty Racine Serisi
LR Healt Beauty Racine Serisi

Yaz günlerinde ve tatil sırasında güneşin, deniz ve havuz suyunun etkisiyle kuruyan, kırışıklıkları derinleşen, kızarıklık ve lekelere açık hale gelen cildimizi yapılandırıyor. Racine serisi yaz hasarlarını kapatıyor ve cildimizin tatil sonrasında şehre ayak uydurmasına yardımcı oluyor.

Koenzim Q10 içerikli Racine seri, deri altı hücrelere daha fazla enerji sağlıyor ve onarımı başlatıyor. Racine serisi, gece, gündüz, göz kremi ve kolajen serumu ile cilt sorunlarına karşı bir onarıcı kür olma özelliğini taşıyor. LR Health & Beauty’nin Racine serisi, yosun içeren bakım kompleksi ile cildi neme ve minerallere doyuruyor. İçerisindeki E vitamini ile cildin yenilenmesini destekliyor ve serbest radikallere karşı kalkan oluşturuyor. Gece kreminde jojoba ve shea yağı içeriği ile cildin yenilenmesinde destek oluyor.

Saf kolajen içerikli kolajen serum ise, bir yandan nemi hapsederken, diğer yandan cildi sıkılaştırıp pürüzsüz, yepyeni bir görünüm kazandırıyor. Racine göz kremi, gece kremiyle eş zamanlı kullanılabiliyor ve içerisinde E vitaminine ek olarak kaz ayaklarını azaltan A vitamini ve antioksidatif özelliği bulunan C vitaminleriyle, dolu dolu bir vitamin kombinasyonu sunuyor.

Temel onarıcı bakım ve yaşlanma karşıtı özellikleriyle Racine serisi, Eylül’de cildinizi bakıma almak için aradığınız tüm ürünleri birarada sunuyor.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.