Çizgili Pantolon Nasıl Kombinlenir: Hangi Ayakkabı İle Giyilir

Çizgili Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Çizgili pantolonlar giyilmesi cesaret isteyen bir parçadır. Vitrinde görüldüğü zaman dönüp bir kez daha bakılan bu modeller tüm dikkatlerin üzerinize çekilmesini sağlayabilen pantolonlardır. Çizgili pantolonlar genellikle siyah-beyaz ya da lacivert-beyaz renklerinde tasarlanmaktadır.

Çizgili Pantolon Altına Hangi Ayakkabı Giyilir?

Salaş tasarımlı bir çizgili pantolon üzerine yine aynı şekilde salaş ve rahat bir bluz giyebilirsiniz. Lacivert-beyaz renkli dikey çizgili bir pantolonun üzerine ise açık renkli pijama türü bir bluz giyebilirsiniz. Bu kombininizi topuklu bir ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz.

Dik çizgili dar kesimli pantolon ya da tayt giymek istiyorsanız olduğunuzdan daha uzun ve zayıf gözükebilirsiniz. Çizgili pantolonunuzun kendisi tek başına dikkat çekici bir parça olduğundan dolayı bu kombinin altına topuksuz düz bir ayakkabı giyebilirsiniz.

Çizgili pantolonlar neon renklerden de tasarlanabiliyor. Fakat neon renkli çizgili pantolonların kombinlerini oluştururken her zaman sade parçalar kullanmaya özen göstermelisiniz. Hangi renk pantolon seçerseniz seçin, pantolonunuzda yer alan çizgilerin dikey olması vücudunuzun olduğundan daha da ince gözükmesini sağlayacaktır.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.