Dar Etek Kombini Nasıl Yapılır?

Dar etek modelleri ile kombinler hazırlamak isteyenlerdenseniz sizlere önereceğimiz tüyoları göz önünde bulundurabilirsiniz. Klasik bir tarza imza atmak isteyenlerdenseniz dantel detayı ile taçlandırılmış diz altı etek modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz etek modellerini salaş bluzlar ile kombin edebilirsiniz. Ayakkabı seçiminde bilekte biten mini bot modellerine yönelebilirsiniz.

Eğer maskülen tarza ev sahipliği yapan bir kombin planlaması ile tanışmak isteyenlerdenseniz etnik desen detayına ev sahipliği yapan diz altı etek modellerini tercih edebilirsiniz. Hem şık hem de zarif görünmenize olanak tanıyan  etnik desenli etek modellerini v yakalı tişörtler ile beraber kombin edebilirsiniz.

dar etek kombini
dar etek kombini

Bohem şıklığına merhaba demek isteyenlerdenseniz etnik desen detayı ile taçlandırılmış etek modellerine yönelebilirsiniz. Trend görünmek isteyenlerin ilk seçimi olan etnik desen detayına sahip dar etek modellerini tek renge sahip bluzlar ile beraber kombin edebilirsiniz. Bu tarz kombin planlamalarını oxford tarzı ayakkabı modelleri ile beraber kullanıma alabilirsiniz. Eğer sizler de kusursuz bir kombine imza atmak isteyenlerdenseniz dar etek modelleri ile kombin önerilerine merhaba diyebilirsiniz.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.