Demet Evgar’dan Köye Yatırım

Ünlülerin belli bir süre sonra yoğun iş hayatı yerine sakin hayatı tercih etmesi köylere ya da sakin şehirlere yerleşme düşüncesinin hayata geçmesine eden oluyor. Geçmişten günümüze çok sayıda ünlü isim küçük kasaba diye adlandırabileceğimiz yerlere göç etmiş durumda. Türkiye’de çok sayıda sakin yer bulmak da mümkün. Hal böyle olunca gelecekte yaşanacak yer planlaması yapan ünlülerden biri de Demet Evgar oldu.

MUĞLA REVAÇTA!

En fazla rağbet gören köy ve sakin yerleşim yerleri ise Muğla’da. Ünlülerin Muğla tercihi yapmasının ardında ise çok fazla neden var. Popüler eğlence mekanlarına yakın olması, merkez çevresinde konumlanmış çok sayıda güzel köy. Ve tabi aynı şekilde merkez yakınında ıssız koylar ve bol yeşillik insana ayrı bir huzur veriyor. Yıpratıcı hayatın ardından dingin bir şekilde yaşamak isteyenler Muğla’da ev alıyor. Tabi köylerinden. Özellikle Datça, Akyaka, Dalyan, Dalaman, Ortaca, Selimiye öne çıkan yerler.

250 Bin Liraya Satın Aldı!

Demet Evgar’ın satın aldığı evin maliyetinin 250 Bin TL olduğu belirtilirken Evgar’ın bu evi kendi istediği şekilde restore etmesi bekleniyor. Köyde olsa dahi o eve havuz yaptırması beklenen Evgar şu sıralar Avlu dizisiyle sıkça gündemde. Çok sayıda film ve dizi projesinde yer alan sanatçının bu atılımı başkalarına da ilham kaynağı olacaktır.  Daha önce benzer şekilde yer değiştiren ünlüler sektörden çekilerek farklı işler yapmaya başlamıştı. Evgar’ın da bu değişim sonrası farklı işlerle uğraşabileceği düşünülüyor.

Merve Akdoğan

İstanbul Üniversitesi Radyo TV bölümü mezunu olan Merve Akdoğan, web içerik editörüdür. Moda, Kadın, Stil, Güzellik, Seyahat/Gezi alanlarında içerikler üreten editörümüz, alanında uzman isimlerle röportajlar da yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.