Elmas Dolgu İle Yeni Yıla Hazır Ol!

2020 yılına girmeye hazırlandığımız şu günlerde planlar, umutlar ve yeni beklentiler bizi geleceğe taşıyan en önemli unsurlardır. Bu güzel günlerden önce kendinizi hazırlamak için neler yapılabileceğini Aysha okurları için Gökhan Haytoğlu Kliniği’nden Medikal Estetik ve Tamamlayıcı Tıp Hekimi Dr. Ezgi Eryılmaz anlattı.

Bir yılın daha sonuna geldiğimiz şu günlerde kısa sürede etkisini görebileceğimiz, bizi uzun süre parlak, canlı ve daha dinç gösterecek uygulamaların başında elmas dolgu var. Her ne kadar isminde dolgu ibaresi olsa da bilinen dolgulardan çok farklı olan uygulamaya bir nevi dolgusuz dolgu denilebilir. Dolgu işlemini sevmiyorsanız ancak cilt kalitenizin artmasını ve tüm yüzünüzün daha dinç gözükmesini istiyorsanız elmas dolgu uygulaması tam size göre.

Cildinizi İçerden Besleyin

Bir nevi mezoterapi olan elmas dolgu yoğun, saf hyalüronik asit içeriği ve içeriğindeki sorbitol ile cildi daha kolay besleyebileceği gibi hyalüronik asidin daha çok kalıcı olmasını sağlıyor. Elmas dolgu yeni bir yıl öncesinde kendinize yapacağınız en güzel hediyeniz olacak.

Elmas dolgu işlemi öncesinde etkili kremler uygulanarak yumuşatılır ve işlem yaklaşık 15 dakika sürer. Elmas dolgu cildin içten beslenmesini ve nemlendirmesini sağlayarak ayda bir defa olacak şekilde toplamda üç defa uygulanır.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.