Geniş Basenli Kadınlar Nasıl Giyinmeli

Her kadının vücut ve beden yapısı birbirinden farklıdır. Bu yüzden giyim sektörü çok çalışıyor ve her tip vücut için yeni ürünler öne sürüyor. Bu yüzden her vücut tipi için çok şık ve de havalı görünmek mümkün. Bunu başarmak için de Nasıl giyinmeniz gerektiğini biliyor olmalısınız. Sizin için araştırmalar yaptık. Hadi buyurun hep beraber inceleyelim…

Basenli Kadınlar Nasıl Giyinmeli

Geniş Basenli Kadınlar Nasıl Pantolon Giymeli ?

Geniş basenli kadınlara en büyük önerimiz üst giyim için istediğinizi seçebilirsiniz, fakat pantolon seçimi için tek renk ve sadelikten yana olmanız. Seçtiğiniz üst giyimin tonlarında bir renk tercih edebilirsiniz.

Basenli Kadınlar İçin Pantolon Önerileri

Yüksek bel pantolonlar belinizin olduğundan daha ince gözükmesini sağlar bu yüzden yüksek bel pantolonlar ya da etekler tercih etmenizi öneririz. Ayrıca yüksek bel pantolonları boru paça olarak da tercih edebilirsiniz.

Basen Bölgesinde Korse

Push – up korseleri geniş basenli kadınlar da kalçaların dik gözükmesini sağlamaktadır. Bu korseler basen bölgesinde toparlanma sağlayarak özellikle kalem etek ya da dar kesim elbise giydiğiniz günlerde astar olarak da kullanmış olacaksınız.

Basenli Kadınlar İçin Giyim Önerileri

Her kadının vücut ve beden yapısı birbirinden farklıdır. Bu yüzden her vücut tipi için çok şık ve de havalı görünmek mümkün. Artık 44 beden üstü satış yapan mağazaların sayısı artmış bulunmakta. İnce görünmek için bedeninizden daha küçük bir beden kıyafet giymeniz, aksine sizi daha kilolu gösterecektir.

Basenli Kadınlar Nasıl Elbise Giymeli

Özellikle alt giyimde bol paçalara yer verin, boru paça pantolonlar sizin daha ince gözükmenizi sağlayacaktır. Bol ve salaş etekler sizi ince göstermenin aksine sizi olduğundan daha geniş gösterecektir. Bunun yerine yüksek bel, dar kesim etek ya da pantolon tercih edebilirsiniz. Basen kısmının örten uzun ince tunikler kullanabilir, altlarına tayt yada dar pantolonlar tercih edebilirsiniz. Üstünüze tam olmayan uzun, diz hizasında kalan elbiseler basenli kadınları çok şık gösteren bir numaralı kıyafetlerdir.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.