Güzelleşmek İçin Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler

Güzelleşirken Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler

Kadınların girdikleri ortamlarda dikkat çekmek, eşleri tarafından ilgi görmek ve arkadaş çevrelerinde popüler olmak adına önem verdikleri güzelliklerini sağlamak için yapmaları gerekenler kadar yapmamaları gereken uygulamalarda bulunmaktadır.

Güzelleşirken yapılması ve yapılmaması gerekenler kadınların güzelleşmek adına trendleri takip ederken dikkat etmesi gereken uygulamaları ayrıntıları ile sizlere sunmaktadır. Geçtiğimiz yaz aylarında makyaj trendleri arasında yer alan ve kadınların severek kullandıkları parlaklık modasının tırnaklarınızda kullanılması ojelerle mümkün olacağı gibi uzmanlar bu modayı abartıp vücutlarında parlak stickerlara yer veren kadınları uyarmaktadırlar. Güzelliğin, doğalın makyajlanmış hali olduğunu ifade eden uzmanlar kadınlara bu yolda abartıdan kaçınmalarını aksi halde istedikleri görünümden uzaklaşarak avam bir görünüm kazanabileceklerini hatırlatmaktadırlar.

Güzelleşirken yapılması gerekenler arasında parlak saç aksesuarları ile görünümünüze farklı bir hava katmak bu sezon İn olurken size tavsiyemiz kadınsı tarzınızı belirlediğiniz dudaklarınızda parıltıdan uzak durmanız olacaktır. Dudaklar kadınların seksi ve kadınsı görünmelerini sağlayan en önemli nokta olmakla birlikte sizin bu bölgede uygulayacağınız aşırı makyaj veya uçlardaki renk seçimi sizin havanızın bozulmasından başka bir işe yaramayacaktır. Bu sezon parıltıların öne çıktığı makyaj ürünleri sizlerin güzel görünüm kazanmanızı sağlarken bakışlarınıza anlam katan parıltılı göz farını gölgelerle dengelemeniz istediğiniz havayı yakalamanızda size yardımcı olacaktır. Parıltılı göz makyajının kendisine has iddialı görünümü olduğundan size tavsiyemiz bu sezon kadınların sıklıkla tercih edeceği takma kirpikleri parıltılı ürünlerle birlikte kullanmamanız olacaktır.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.