Gezerken Ürperten Yerler

Hayalet Bataklık

Hayalet bataklık adı verilen yer ABD Louisiana’da bulunmaktadır. Anlatılanlara göre bataklık lanetlenmiş. Bunun sonucunda ise bataklık çevresinde kurulan 3 köyün yok olduğuna inanılıyor.

hayalet bataklık


Kapadokya

Kapadokya’daki yapıları herkes görmüştür. Bu yapılar mağara şeklindedir ve tünellerden oluşur. Bu tünellerin yapılış amacı ise tehlike anında saklanmak içindir.  Savaş halinde gündeme gelen tünellerde ölenlerin sayısı oldukça fazladır.

kapadokya

Cehennem Ağzı Mağarası

Ereğli’de bulunan cehennem ağzı mağarası mitolojide Herkül ile beraber anılmaktadır. Efsaneye göre Herkül burada bir canavarı yenmiştir.

 

yükselen tabut

Yükselen Tabut

İstanbul’da bulunan Katip Sinan Camii’nde anlatılanlara göre ilginç bir olay yaşanmış. Kubbenin kenarında duran sanduka ise görenleri şaşırtıyor. Peki neden burada? Katip Sinan ölümünün ardından camiye defnedilmiş fakat defnedildikten sonra tabutu hep bir şekilde kubbenin kenarına kendiliğinden gelmiş. Bu olay üzerine ise böyle bir çözüm bulunmuş. https://www.keyifliyim.com/

Av. Seher Tuba Çevik

Yerli ve yabancı birçok firmaya hukuk danışmanlığı yapan yazarımız Av. Seher Tuba Çevik, Aysha’da hukuk alanında yazılar yazmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.