Harvey Nichols 10 Yaşında!

2006 yılında kurulan Harvey Nichols; Lanvin, Tom Ford, Salvatore Ferragamo, Gucci, Balmain, Erdem, Zuhair Murad, J Mendel, Emilio Pucci, Kenzo, Larusmiani, John Varvatos, Cifonelli gibi dünyaca ünlü marka ve tasarımcıları tek bir çatı altında topluyor. 400’e yakın seçkin markayı bulabileceğiniz Harvey Nichols; kadın, erkek, ev, çocuk ve kozmetik kategorilerinde bulunan geniş ürün yelpazesiyle müşterileriyle buluşuyor.
 

harvey nichols

 
10.yıl kutlamaları çerçevesinde 11 başarılı Türk tasarımcıyla ortaya çıkarılan “JeaniousTurks” projesi, Demsa Group Başkan Yardımcısı Demet Sabancı Çetindoğan’ın ev sahipliğinde Londra Harvey Nichols mağazasında sergileniyor. Türkiye’yi başarılı projelerle yurt dışında temsil etmenin gururunu yaşayan marka, yabancı basın ve ünlüler tarafından da yoğun ilgi görüyor.
 

harvey nichols

Kutlamalar dâhilinde Kanyon’da, ünlü tasarımcıların zamansız koleksiyonlarının sürpriz indirimlerle sunulduğu özel bir Concept Pop-Up Store açan Harvey Nichols, her hafta yenilenen ürünlerini müşterilerine sunuyor.
10.yıl şerefine Britalia global kampanyasını vitrinine taşıyan Harvey Nichols, Xerjoff markasının Harvey Nichols için özel olarak ürettiği ‘Casamorati Italica’ parfümünü de geçtiğimiz hafta Harvey Nichols Ankara ve Harvey Nichols İstanbul mağazalarında satışa sundu. Son yılların en popüler spor ayakkabı markası Golden Goose de, Britalia koleksiyonuyla Harvey Nichols mağazalarında yer almaya hazırlanıyor. 
 

harvey nichols

 
Ayrıca Harvey Nichols’ın 10. yılını Sarah Jessica Parker, Charlotte Olympia, Alexander Wang gibi ünlü tasarımcılar da özel kutlama mesajlarıyla tebrik ettiler.
 

harvey nichols

 

harvey nichols

 

harvey nichols

 

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.