Selena Gomez’in Favori Makyaj Ürünleri

Özellikle genç kızların örnek aldığı Selena Gomez, son zamanlarda tercih ettiği makyajı ile de övgüler alan bir isim. Genç yıldızın makyajını emanet ettiği makyaj sanatçısı Hung Vanngo, geçtiğimiz günlerde ünlü ismin makyajında tercih ettiği olmazsa olmaz makyaj ürünlerini sosyal medya üzerinden açıkladı. İşte Selena Gomez başta olmak üzere birçok ünlü ismin kullanmayı en çok sevdiği makyaj malzemeleri…
 

makyaj

Anastasia Foundation Stick
Mat yapıda olan bu stick kapatıcı, özellikle yağlı ciltler için ideal. Hafif olarak uygulandığında oldukça doğal bir görünüm sunan stick kapatıcılar, birçok ünlünün vazgeçilmezi.

Nars Unrestricted Matte Eyeliner Stylo
Nars markasının en favori ürünlerinden birisi olan bu eyeliner, mat yapısı ile dikkatleri üzerine topluyor.

Three Cosmetics 4D Eyeshadow
Selena Gomez’in oldukça beğenilen toprak tonlarda doğal görünümlü makyajının en önemli adımını şüphesiz bu far paleti oluşturuyor. Far paleti içerisinde; mat, saten, simli ve kremsi yapıda farklı farların olması da büyük avantaj.

Covergirl Katy Kat Lipstick
Bir rujdan beklenen her şeyi fazlasıyla veren bu lipstick, hafif parlak ve nemli duran yapısı ile dudaklarınızda doğal bir etki yaratıyor. Ayrıca bu ürün, nemli makyaj trendi için kullanılan ürünler arasında en favori olanlardan birisi, bizden söylemesi.
 

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.