Snapchat’in Bilinmeyenleri…

Peki,  iyi Snapchat kullanıcılarının sıklıkla kullandığı ama genel olarak fazla bilinmeyen bu özellikleri sizler ne kadar biliyorsunuz? Snapchat’in fazla bilinmeyen özelliklerini, sizler için sıraladık…
 
Gece Kamerası
 
Ekranın sol üst köşesinde çıkan ay ikonuna dokunduğunuzda, kameranız kendisini düşük ışık moduna ayarlıyor. Bu da böylelikle karanlıkta daha iyi snap çekip atmanızı sağlıyor.
 
Renki Yazılar
 
Snap yollamadan önce resmin üzerine yazdığınız yazıyı; bold, italik veya altı çizgili yapabilirsiniz. Renk skalasındaki birbirinden farklı tonlar arasından, istediğinizi seçtikten sonra video snaplerinizde de yazınızı hareketli hale getirebilirsiniz.
 
Birden Fazla Filtre, Tek Snapte
 
Hem siyah-beyaz filtreyi hem de İstanbul filtresini bir arada kullanmak isteyenler için çift filtre özelliği bulunuyor. Yapmanız gereken tek şey, herhangi bir filtreye karar verdikten sonra bir parmağınızla ekrana basılı tutarken diğer filtreyi seçmek.
 
Doğum Günün Ne Zaman?
 
Günün her anında yanınızda olan Snapchat, doğum gününüzde de sizinle. Uygulamada ekli olan arkadaşlarınız, o özel günde isminizin yanında doğum günü pastası görüyor. O gün içerisinde size snap gönderirken konfetili filtreler de kullanabilecekler. Ayarlardan doğum gününüzü belirtip parti özelliğini açmayı unutmayın.

Renklendirmede Siyah ve Beyaz
 
Snapinizi renklendirirken, renk skalasının üzerinden parmağınızı sol üst köşeye sürüklerseniz beyazı, sağ alt köşeye sürüklerseniz siyah rengi elde ediyorsunuz.
 
 

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.