Hakan: Muhafız 2. Sezonu 26 Nisan’da başlıyor!

Başrolde Çağatay Ulusoy’u izlediğimiz Hakan: Muhafız dizisinin ikinci sezonu için müjde verildi. Dizinin 2. Sezonu 26 Nisan’da izleyicilerle buluşacak…

Netflix yapımı ilk Türk dizisi olan adını duyuran Hakan: Muhafız, ilk sezonu ile oldukça büyük ilgi görmüştü. Dizinin hayranları ikinci sezonu dört gözle bekliyordu. Ve 2. sezonla ilgili sevindirici haber geldi.

Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazer Ergüçlü, Okan Yalabık ve Mehmet Kurtuluş’un başrolleri paylaştığı Haka:  Muhafız’ın 2. Sezon  fragmanı yayınlandı. Dizinin ikinci sezon fragramında; Burçin Terzioğlu ve Engin Öztürk’ü görüyoruz.

Almanya, Fransa’da da izleyici kitlesine sahip olan Hakan: Muhafız, en çok Latin Amerika ülkelerinde izleniyor. Peki Hakan: Muhafız 2. Sezonda bizi neler bekliyor?

Hakan: Muhafız’ın resmi fragmanında şimdilik yalnızca 2. Sezonun 26 Nisan’da başlayacağını öğreniyoruz. Dizinin ikinci sezonunun da severek takip edileceği tahmin ediliyor.

Merve Akdoğan

İstanbul Üniversitesi Radyo TV bölümü mezunu olan Merve Akdoğan, web içerik editörüdür. Moda, Kadın, Stil, Güzellik, Seyahat/Gezi alanlarında içerikler üreten editörümüz, alanında uzman isimlerle röportajlar da yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.