Hazal Kaya’dan Evlilik Öncesi Kına!

Dizi ve film oyuncusu Hazal Kaya, geleneklerimizden biri olan düğün öncesi kına organizasyonunu dün akşam gerçekleştirdi. 5 Yıldır birlikte olduğu Ali Atay ile dünya evine girmek için son hazırlıklarını yapan Hazal Kaya, yakın arkadaşlarıyla birlikte kına gecesi yaptı. Ne zaman evleneceği çok fazla tartışma konusu olan ve bir süredir hazırlıklarını tamamlamakla uğraşan Kaya nihayet muradına eriyor.

Sevilen İki Dizi Oyuncusu!

Hazal Kaya ve Ali Atay, her ikisinin de ortak yanı oynadıkları dizilerde fazlasıyla beğeni alması ve sevilen karakterler olması. Ali Atay, özellikle Leyla ile Mecnun dizisiyle ön plana gelse de çok sayıda film ve dizi ile gündemde olan bir isim. Sen Aydınlatırsın Geceyi gibi önemli başarılar elde eden filmleri bulunan Ali Atay, günümüz televizyonlarında aranan isimlerden biri. Hazal Kaya ise Aşk-ı Memnu gibi önemli dizide rol alarak ismini duyurmuştu. Ardından çokça dizide yer alan Hazal Kaya’da Ali Atay gibi aranan ve beğenilen isimlerden biri.

İkili arasındaki yaş farkı ise bir çok kişinin konusu olmuş durumda. Ali Atay 42, Hazal Kaya ise 28 yaşında. İkili arasındaki 14 yaş farkı ise hiçbir sorun teşkil etmiyor. Nitekim bu ilişki başladığında Hazal Kaya 23, Ali atay ise 37 yaşındaydı.

İki oyuncunun nikahı önümüzdeki hafta 6 Şubat 2019 tarihinde gerçekleşecek. Ünlü dünyasından çok sayıda ismin nikah törenine katılması beklenirken nikah şahitlerinin kim olacağı da merak ediliyor.

Elif Üner

Aysha Yazarı Elif Üner, özel koleksiyonlar ve galeriler için çalışmalar yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.