Hazal’ın Gelinliği Moda Tasarımcılarını Büyüledi!

Geçtiğimiz akşam düzenlenen davet ile ünlü iki isim hayatlarını birleştirerek önemli bir adım attı. İlişkilerinde beş yılı deviren ve geçtiğimiz son yıl sıkça düğün ne zaman sorularına maruz kalan Ali Atay ile Hazal Kaya çifti nihayet evlendi. Sıkı takipçileri bileceklerdir ki geçtiğimiz hafta Hazal Kaya bir kına gecesi düzenlemiş ve yakın tanıdıklarını davet etmişti. Dün akşam gerçekleşen düğünde ise sanat camiasının önemli isimleri yer aldı. Oyuncu ağırlıklı düğünde Hazal Kaya’nın gelinliği ise büyüledi.

TASARIMCILARA İLHAM KAYNAĞI OLDU!
Ünlü modacı Özgür Mansur tarafından dikilmiş olan Hazal Kaya’nın gelinliği gece boyu çok konuşuldu. İnce dokunuşların ağır bastığı ve titiz bir çalışmanın eseri olan gelinlik, Hazal Kaya’nın üzerinde fazlasıyla ihtişamlı göründü. Davetliler gece boyu gelinlik üzerine konuşurken, oyucu eşi Ali Atay’ı gölgede bıraktı diyebiliriz. İlginç bir detay ise gelinliğin tasarımcısını yıllar öncesinden belirlemiş olması.

Özgür Mansur aslında genç oyuncunun eski bir arkadaşı. Bu detayın ortaya çıkmasının sebebi de Mansur’un sosyal hesabı üzerinden tüyo vermesi. Yıllar önce gelinliği kendisinin dikeceğini söylediğini ve bu dileğini yıllar sonra gerçekleştirdiğini aktaran Mansur, Hazal Kaya’ya iltifatta bulunarak seslendi.

Gelinliğin beğenilmesi için ise çok fazla nedenden bahsetmek mümkün. Gelinliğin tül bölgeleri hariç tamamı ile saten kumaşın kullanılması, kollardaki tül, retro havasını bünyesine entegre etmiş bir duvak ve hafif dekolte, şıklığı fazlasıyla yansıtıyor. Gecede bulunan bazı moda tasarımcılarına davet çıkışı gelinliği nasıl buldukları sorulduğunda fazlasıyla feminen ve zarif şeklinde yorum aldı.

Elif Üner

Aysha Yazarı Elif Üner, özel koleksiyonlar ve galeriler için çalışmalar yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.