Kalın Topuklu Ayakkabı Nasıl Kombinlenir

Kalın Topuklu Ayakkabı Kombinleri

Ayakkabı çoğu kadın için tutkudur. Belki de en çok para harcanılan ve sık sık yenileri ile başımızı döndüren tutku. Bir kısa bir ince derken, şimdilerde ayakkabı modası Kalın Topuklu Ayakkabılar da karar kılmışa benziyor. 70’lerin ve 80’lerin dokusunu sık sık üzerimizde hissettiğimiz bugünlerde, ayakkabı trendleri de eskiye dönüş yaşıyor.

Aslında bu trendin geri dönüşü kış sezonundan olmuştu. Hayatımıza sağlam adımlarla giriş yapan bu trend her ortama, her kombine çok yakışıyor diyebiliriz.

Kalın Topuklu Ayakkabılar Neden Tercih Edilmeli?

Şehir hayatının ve yoğun temponun içinde olanlar bilir, günler yoğun ve stresli geçer. Tabii bunun yanında da şık ve kusursuz görünmek ve aynı zamanda da bu rutine ayak uydurmak gerekir. Sabah işe yetişmeye çalışılan gün başlangıçlarından, yorgun çıkılıp yürümeye mecal kalınmayan gün sonlarına kadar sizi hem konforundan dolayı rahat ettirecek, hem de yere sağlam basmanızı sağlayacak belki de en yararlı trendlerden biri Kalın Topuklu Ayakkabılar. Malumunuz kalabalık kaldırımlarda ince topuklu ayakkabıyla yürümek ve saatlerce o ayakkabının üzerinde kalmak belli bir saatten sonra çantadan çıkarılan babetlerin giyilmesiyle devam ediyordu. İşte bu sorunlardan sizi kurtaracak  ve aynı zamanda da şıklığınızı maximum seviyeye çıkartacak en trend Kalın Topuklu Ayakkabılar ile tanışma zamanı!

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.