Katy Perry Nişanlandı

Popüler Amerikalı şarkıcı Katy Perry’nin 2 gün önce 14 Şubat tarihinde sessiz sedasız nişanlandığı ortaya çıktı. Birliktelik yaşadığı Orlando Bloom ile ilişkilerini perçinlemek isteyen Katy Perry, nişan tarihi için özel gün seçmesiyle gündemde. Basından tamamen gizli şekilde bunu başaran Katy, açıklamayı ise sosyal medya hesabından yaptı. Gizleyecek bir şey kalmadığını belirten şarkıcının açıklaması bir çok kişi için sürpriz olarak nitelendirildi.

34 Yaşındaki şarkıcı bundan 10 yıl kadar önce de bir evlilik yaşamış ve bu evliliği sürdüremeyerek boşanma kararı almıştı. Kendisinin tek bir kişiyle hayat sürme konusuna çok uygun olmadığını yönünde yaptığı açıklama ise fazlasıyla dikkat çekmişti. Buna rağmen 34 yaşındaki şartkıcı yeniden evlilik için önemli bir adım atarak düşüncelerini değiştiğini gösterdi.

Ayrılık Yaşamıştı

Katy Perry, nişanlandığı Orlando Bloom ile 2016 yılında ilişkiye başlamış fakat bir süre sonra anlaşmazlık sebebiyle ayrılma kararı almıştı. Geçtiğimiz yıl yani 2018’de ise tekrar ikilinin arasında yakınlaşma olmuş ve ilişkiye kaldıkları yerden devam etme kararı aldıklarını açıklamışlardı. Şimdi ise birbirlerine karşı olan güvenlerinin zirve yapması sebebiyle nişanlandıkları ortaya çıktı.

İkilinin düğünü ise merakla beklenecek. Önümüzde bizleri bekleyen yaz aylarında düğün yapması muhtemel görünen çifte bundan sonra sık şekilde düğün tarihi sorulacak gibi duruyor. Sinema oyuncusu olan Orlando Bloom ise nişanlanma sonrasında henüz bir açıklamada bulunmuş değil.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.