Kendall Jenner Zayıf Noktasını Açıkladı!

Son aylarda oldukça popüler hale gelen isimlerden biri olan Kendall Jenner, samimi açıklamalarda bulunarak bir takım zayıf noktaları olduğunu itiraf etti.

Henüz sadece 23 yaşında olan Kendall Jenner, cilt problemlerine yönelik sıkıntılarınıa dile getirirken, ergenliğinden bu yana aynı problemlerle uğraştığını açık bir şekilde ifade etti.

Modellik yapan aynı zamanda TV ekranlarında sıkça yer edinen Kendall Jenner, bu ay samimi bir açıklamada bulunacağını haftalar öncesinden söylemişti.

Bu açıklamanın içeriği hakkında çeşitli yorumlar yapılmış ve merak uyandırmıştı. Beklenen açıklama ise sonunda geldi.

Sivilce Sorunu Zayıf Noktası

Her insanın zayıf noktası olabileceği gibi Kendall Jenner’ın da var. Tabi bir çok kişiye göre çok da büyütülecek bir dert değil. Hatta bu da dert mi dedirtecek cinsten bir durum olarak düşünülebilir.

Fakat icra ettiğiniz işiniz ve mesleğiniz gereği güzel olmak zorundaysanız sivilce ciddi bir problem diyebiliriz. Sık şekilde katalog çekimlerinde yer almak, popüler ve aranan isim olmak istiyorsanız pürüzsüz bir cilt olmazsa olmazlardan olacaktır.

Sivilce ve benzeri olumsuzluklar ise çok kabul edilen şeyler değil. Kendall Jenner, sivilcelerinin olması sebebiyle kendisini genellikle güvensiz hissettiğini bildirdi.

Bunu açıklamasının ardındanki nedeni de belirten Jenner, insanların güvensizliklerine dair detayları kimseye söylemediklerini ve buna dahil olmak istemediğini anlattı.

Bu açıklamalar takipçileri tarafından beğeni alırken, önümüzdeki dönemlerde farklı ünlü isimlerin de aynı yolu izleyerek kendilerinde buldukları olumsuzlukları paylaşmasına sebebiyet verebilir. Nitekim bu açıklama bu yöndeki beklentileri de beraberinde getirecektir.

Merve Akdoğan

İstanbul Üniversitesi Radyo TV bölümü mezunu olan Merve Akdoğan, web içerik editörüdür. Moda, Kadın, Stil, Güzellik, Seyahat/Gezi alanlarında içerikler üreten editörümüz, alanında uzman isimlerle röportajlar da yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.