Lisya Beauty’den Şık Bir Davet

Lisya Beauty Güzellik Merkezi sahibi Selda Özkök, Les Ottomans Otelinde verdiği davet ile yeni yılı karşıladı. Selda Özkök’ün özel konuklarının katıldığı davet şık bir ambiyans ve özel lezzetler eşliğinde gerçekleşti.

Les Ottomans Park Şamdan lokantasında Lisya Beauty Güzellik Merkezi sahibi Selda Özkök verdiği davet ile yeni yılı karşıladı. Şık bir ambiyansta özel lezzetlerin sunumuyla gerçekleşen davete güzel yemekler ve hoş sohbetler eşlik etti. Selda Özkök’ün özel konukları Feryal Gülman, Dalia Garih, Ruken Mızraklı, Çiğdem Eşrefzade, Merve Gürsel, Berrak Barut, Yasemin Karamancı, Nesrin Sarıoğlu, Oya İdil Gençoğlu, Banu İpeker, Berrin Tatlıcı, Berrin Yoleri, Beste Yurttaş, Nilsun Gündoğdu, Esra Fazlıoğlu, Berrin Okçu Özlem Gençoğlu’nun katılımı ile hoş bir ambiyans oluştu.

Mardinli olan Selda Özkök, bakır kazanlarda özel olarak üretilen Mardin lokumlarını misafirlerine ikram ederek konuklarıyla yakından ilgilendi ve kusursuz bir ev sahipliği sergiledi. Yeni yılın yaklaştığı bu günlerde dostlarına Lisya Jewel’ın koleksiyonundan mineli ve nazar boncuklu bileklikler hediye ederek yeni yılın mutlu ve bereketli geçmesi dileklerinde bulunuldu.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.