Londra Moda Haftası’nda Gözler Victoria Beckham’daydı!

Londra’daki moda haftası tüm hızıyla devam ederken geçtiğimiz Pazar gününe damga vuran isim Victoria Beckham oldu. Son yıllarda fazlaca ön plana çıkan isim sadece tasarımlarıyla değil özel yaşantısı ve kendine has hayran kitlesiyle de fazlaca popüler konuma geldi. Örnek bir aile kadını da olan Victoria, İngiliz futbolcu David Beckham ile de sıkça gündemde.

Geçtiğimiz gün podyumda yerini alan ünlü iş kadını tüm tasarımlarını birbirinden güzel modellerle tanıttı. İlgi ise beklenenden daha fazlasıydı. Organizasyonun gerçekleştiği alana girmesiyle birlikte tüm kameralar onu takip etti. O ise cep telefonuyla defileyi canlı aktarmak istedi.

Bir önceki gün ünlü iş kadını youtube üzerinden kendi defilesinin canlı yayınlanacağını açıklamış ve nitekim takipçi herkes tüm defileyi canlı olarak izlemişti. Kendi cep telefonundan ise daha çok podyumun arka planını, arkada yaşananları, o heyecanı aktarmak için kullandı diyebiliriz. Telefonunu başkasına veren Victoria, kendi telefondan canlı yayın yapması için adeta birini görevlendirmiş gibiydi. Nitekim telefonun görüntülediği alanlarda Victoria’da sık şekilde yer aldı.

Geniş Tasarım Yelpazesine Sahip

Beyaz gömlek üzerine kahve tondaki kazağı, altına giydiği uzun siyah pantolon ile bazı modacılar tarafından eleştiri alsa da onun için bir problem yok. Her daim güzel ve şık olmayı başaran Victoria, organizasyona katıldığı giysisindeki konsepti podyumda da sergiledi. Birebir aynısı olmasa da aynı geniş yakalara sahip gömlek üzerine kazak podyumda sık görülenler arasındaydı.

Oldukça geniş bir tasarım yelpazesi sunması ise her kıyafetin kendi içerisinde yeni bir değerlendirme almasına neden oldu. Sadece gece giysileri değil ofis şıklığı için de Victoria Beckham bu yıl fazlaca tercih edilecek.

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.