Melissima’dan Doğal Güzellik İçin 7 İpucu

Son yıllarda Hollywood yıldızları da dahil olmak üzere hemen hemen tüm kadınlar doğal görünen, fakat arka planda titizlikle özenilerek hazırlanmış görünümlerden yana. Bizler de Melissima’nın kurucusu Elif Karakışla ile doğal güzelliğin sırlarını konuştuk.

Doğal güzelliğin olmazsa olmazı: Temiz, pürüzsüz, sıkı ve parlak bir cilt!

Melissima’ya gelen binlerce kişiye Aqua temizlik yapıp, cildinin ihtiyaçlarına göre destekleyici bakımlar uyguluyoruz. Belirli frekanslarla yapılan bu bakımlar cildin bariyerini kuvvetlendirirken, lekeleri açıp, cildi pürüzsüzleştiriyor.  Gözenekleri küçülten bu bakımlar yaşları da geri çekiyor.

Kabinde bakım tek başına yeterli değil!

Göz alıcı bir cilt istiyorsanız evde kendinize sabah, akşam kısa ama etkili bakım süreleri ayırmalısınız. ‘Ben evde bir şey kullanamam’ devri kapandı. Melissima kızlarının evleri adeta minik birer güzellik merkezi gibi. Aynada daha parlak ve sıkı bir cilt gördükçe de evde ciltlerine bakmak için motive oluyorlar.

Yeni dönemin favorilerinden: Az makyaj, etkileyici gözler! 

İpek kirpik ve son dönemin en tercih edilen uygulaması Philasles Kirpik Lifting doğal güzelliğin gizli kahramanları.

Var olan ama yok gibi görünen makyaj

Bu konuda makyözümüzden mini bir eğitim almak iyi bir fikir olabilir.

Sadece yüze değil, bedene de özenme zamanı

Dik bir duruş ve her yerden fark edilen bir endam için genç yaşlardan itibaren boyun, sırt, göğüs, kolların çalıştırılmasını öneriyoruz. Reformer Pilates eğitmenimizle gerçekleştirilen özel derslerin sonucunda postürünüzün değişimine inanamayacaksınız

Ellerimizin ve saçlarımızın bakımını da ihmal etmemeliyiz

Düzenli beslenme ile cildinizi koruyun

Sadece cildimize uyguladığımız ürünler değil, doğru gıda takviyeleri ile bedenimizi beslemek de dış görüntümüze cilt, saç, tırnak güzelliğimize ve elbette enerjimize çok katkı sağlıyor. Bu sebeple Melissima kızları yüksek antioksidan içeceklerini hiç ihmal etmiyor.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.