Modası Geçmeyen Saç Kesimleri

Modası Geçmeyen Saç Kesimleri

Bayanların güzel görünmelerinde çok önemli unsurlardan biri olan saçlarında değişen trendlere meydan okuyarak her zaman popülerliğini sürdüren modeller bu sezonda kadınların tercihlerinde yer alacaktır.

Kahkül Kesim Saç Modeli

Saç modellerini örnek alarak kendimizde uyguladığımızı ünlülerin de vazgeçemediği tasarımlar arasında yer alan kahküller modası geçmeyen saç modelleri arasında ilk olarak akıllara gelmektedir. İlk bakışta duruşumuzu sergilememizi sağlayan saçlarımızın uzunluğu, kısalığı, düzlüğü veya kıvrımlarından önce dikkat çeken kahküller yeni trendlere meydan okuyarak bu sezon en çok tercih edilen modeller arasında yer alacaktır. İddialı bir görünüm yakalamanızı sağlayan kahkül sizin özel gecelerde ve günlük hayatınızda güzel görünmenizi sağlayacaktır. Rahatlığına düşkün olan kadınların yanı sıra erkeksi tarzını gözler önüne sermek isteyen bayanların tercihlerinde yer alan kısa saçlarda geçmişten günümüze modasını sürdürmeyi başarmıştır.

Dalgalı Açık Saç Modeli

Bu sezon stil trendleri arasında yer alan salaş modasıyla birlikte daha da öne çıkan dalgalı açık saçlar 70′li yıllardan beri bayanların seçimlerinde yer almaktadır. Dalgalı uzun saçlar bu sezon salaş kıyafetlerinizle özellikle spor tarzda giyinen bayanların mükemmel bir görünüm yakalamalarını sağlayacaktır. Yabancı ünlülerin seçimlerinde yer alan düz ortadan ayrılmış saç modeli kadınlara masum bir güzellik kazandırmasının yanında rahat kullanımıyla da bayanların saç modeli tercihlerinde günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Katlı veya düz kesim fark etmeden tüm saçlarda hoş bir görünüm yakalayacağınız bu model sizlerin farklı bir hava yakalamanızı sağlayacaktır. Modasını kaybetmeden özellikle ufak yüzlü bayanların tercih ettikleri çene hizasında kesimli saç modeli de kısa modellerde her daim popülerliğini korumayı başarmıştır.

Asimetrik Küt Saç Modeli

Bu sezon asimetrik küt saçlarla yine trend olan bu modeli ünlü isimlerde tercih etmektedir. 60′lı yıllardan günümüze bayanların tercihlerinde yer alan bob saçlar rahatına önem veren kadınların istedikleri havayı yakalamalarını sağladığından her daim modasını devam ettirmeyi başarmıştır. Omuz hizasındaki saçlarımı şekle sokamıyorum diyen bayanlar için çok iyi bir alternatif olmaktadır. Bayanların ufak yaşlardan itibaren severek kullandıkları ve bu sezon gelin saçlarında dahi yer alan örgüler her kadının hayatı boyunca mutlaka kullanacağı modeller arasında yer almaktadır.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.