Modest Giyimin Yeni Adresi: ButikGez

Modest Giyimin Yeni Adresi: ButikGez

Özgün tasarımları modest giyinenlerle buluşturan Butikgez, içerisinde barındırdığı birçok butik ile çeşitli kategorilerde ürünler sunuyor.

Her geçen gün kadrosuna dahil olan yepyeni butikleri ile kullanıcılarına eşsiz bir alışveriş deneyimi sunan Butikgez, pek çok ürün kategorisine sahip. Kullanıcılarına alışveriş ayrıcalıkları da sunan online platformda, 15 gün içerisinde koşulsuz değişim ve iade imkanı ile güvenilir bir hizmet anlayışı sunuyor.

Online AVM Kolaylığı

Gelişen teknoloji ve değişen dünya ile birlikte alışkanlıklar da değişti. Alışverişini zamandan tasarruf ederek online platformlar üzerinden yapmak isteyen insanların ise sayısı giderek artıyor. Böyle bir noktada online AVM olarak hizmet sunan ButikGez, giriş yaptığınız andan itibaren sizleri zengin bir çeşitlilik ile karşılıyor.

Onlarca butiği aynı web sitesi üzerinde bulabileceğiniz Butikgez, modest giyimi tercih edenler tarafından büyük ilgi görüyor. Sık sık indirim ve kampanyalar düzenleyerek kullanıcılarını memnun eden Butikgez’de, güven sağlamak da oldukça önemli. Şöyle ki kişi, satın aldığı ürünü teslim alıp onay verene kadar ödediği para ButikGez havuzunda tutuluyor, satıştan sonra 15 gün içerisinde ise alıcıya koşulsuz değişim ve iade hakkı tanınıyor. Her ay 1 milyon kişi tarafından ziyaret edilen online AVM’de Iyzico ödeme sistemi de bulunuyor. Butikgez’e IOS ve Android kullanıcıları mobil üzerinden erişebilirken, aynı zamanda www.butikgez.com adresini de ziyaret edebilirsiniz.

@butikgez

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.