Müslüm Filmi Tekrar Vizyona Giriyor!

Müslüm Filmi Hikayesi

2018’in önemli yapıtlarından biri olan ve Türk sinema tarihinin sinemada en fazla izlenen filmleri arasında yer edinen Müslüm filmi yeniden vizyona giriyor. 2018 yılında vizyona girmesiyle birlikte mükemmel dönüşler alan film yapımcıları bugünlerde filmi yeniden vizyona sokmayı planlıyor. Ünlü sanatçı Müslüm Gürses’in hayat hikayesini konu alan dramatik sahnelere sahip film izleyici sayısını arttıracak.

6,5 Milyon Kişi İzlemişti!

Müslüm filmini 2018 yılında 6,5 milyon kişi izlemişti. Bu sayının yeniden vizyona girmesiyle birlikte 9-10 milyonu  bulması bekleniyor. Sadece yurt içi değil yurt dışında bazı sinemalarda da vizyonda olacak olan Müslüm filmini kaçıranlar için adeta ikinci fırsat olacak.

Vefat Yıl Dönümde Anılacak!

Vizyona yeniden girmesinin sebebi ise vefat yıl dönümü anısına olacak. 3 Mart 2013 tarihinde hayatını kaybeden Müslüm Gürses’in filmi tekrar 1 Mart itibarı ile vizyonda olacak. Filmi izlemek isteyenler özel bilet fiyatlarından faydalanacak. Sadece 9 TL olacak olan filmin biletleri sinemalar arasında farklılık göstermeyecek.

Ayrıca filmin yeniden vizyona girecek olması akıllarda yeni soruyu da beraberinde getiriyor. Acaba Netflix Müslüm filmini de alır mı? Son zamanlarda her Türk yapımı film için aynı soru izleyicilerin aklına düşüyor. Müslüm filmi netflix için ise henüz böyle bir girişimde bulunmayan Netflix zaman içerisinde bu yönde bir hamle yapar mı bilinmez. Müslüm filminin Mart ayı boyunca vizyonda kalması bekleniyor.

Sibel Yücel

Edebiyat, Sinem ve Tiyatro düşkünlüğü ile bilinen editörümüz Sibel Yücel, Kültür ve Sanat kategorisinde deneyimlerini paylaşırken Kültür ve Sanat Dünyasındaki gelişmeleri okuyucularımıza aktarır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.