Mustafa Sandal Yeni Sevgilisini Paylaştı

2008 Yılında evliliğe adım atan Mustafa Sandal, Sırp güzel Emina Jahovic ile evlenmişti. Uzun yıllardır mutlu bir görüntü veren ikili beklenmedik bir şekilde 2018 yılında karşılıklı olarak anlaşarak boşanma kararı aldı.

Ayrılığın ardından ismi sık şekilde gündeme gelen Emina Jahovic, iş adamı ve bir dönem Fenerbahçe’de de yöneticilik yapan Sadettin Saran ile bir ilişkiye başlamıştı.

İlişki hakkında mutluluğunu dile getirmekten çekinmeyen Emina’nın aksine Mustafa Sandal ise yeni ilişkisi hakkında bir süredir sessiz kalmayı tercih etmişti.

Ta ki yeni bir paylaşımda sevgilisini gösterdiği bu güne kadar.

Kendisinden Küçük Sevgililer Kervanına Katıldı!

Bildiğiniz üzere dünyanın bir çok yerinde yaş farkı olan ilişkiler görmek mümkün. Dünyanın bir çok ülkesinde olduğu gibi Türkiye’de de ünlü isimler kendinden küçük kişilerle ilişki yaşayabiliyor.

Bir kervan olarak nitelendirebileceğimiz isimlerin arasında Mustafa Sandal’ı da artık dahil etmemiz gerekecek. Çünkü o isim Melis Sütşurup.

Kendisinden 19 Yaş daha küçük olan Melis Sütşurup, Mustafa Sandal’ın Instagram Story’sinde yüzünü gösterdi.

Daha önceki açıklamalarında bir ilişkisi olmadığını olduğunda ise ilk takipçilerim olan sizlerle paylaşacağım şeklinde bunu dile getiren Mustafa Sandal, paylaşımında “söz verdiğim gibi ilk sizinle tanıştırıyorum” notuyla birlikte Melis Sütşurup ile çekilmiş olduğu fotoğrafını paylaştı.

Otomobil içerisinden yaptığı paylaşıma çok sayıda olumlu bildirim gelirken, aradaki yaş farkı ise en falza konuşulan konu olacak gibi duruyor.

Merve Akdoğan

İstanbul Üniversitesi Radyo TV bölümü mezunu olan Merve Akdoğan, web içerik editörüdür. Moda, Kadın, Stil, Güzellik, Seyahat/Gezi alanlarında içerikler üreten editörümüz, alanında uzman isimlerle röportajlar da yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.