Mustela İle Soğuk Havalar Bebeğinizi Etkilemesin

Soğuk Havalar Bebeğinizi Etkilemesin

Bebeğinizin soğuk havalardan etkilememesi ve kış aylarında bebeklerin huzurlu ve rahat bir uyku dönemi geçirmesi için özel olarak üretilmiş Mustela Rahatlatıcı Göğüs Balsamı ebeveynlerin bu dönemlerde güvenle kullanabileceği bir üründür. Kış aylarının hava koşulları bebeğinizin uykusunu kaçırmaması için güvenle kullanabileceğiniz Mustela Rahatlatıcı Göğüs Balsamı, bebeğinizin rahat bir gece geçirmesinde yardımcı olur.

Mustela Rahatlatıcı Göğüs Balsamı ürün
Mustela Rahatlatıcı Göğüs Balsamı ürün

Kış aylarının gelmesi ile birlikte soğuk hava koşulları bebeklerin huzurunu ve rahatını kaçırabilir. Böyle dönemler için Mustela, özel olarak üretilmiş Mustela Rahatlatıcı Göğüs Balsamı, doğumdan itibaren bebeğiniz için kullanabileceğiniz çam kokulu ferahlatıcı bir üründür. Yüzde doksan yedi doğal içeriği ile Mustela Rahatlatıcı Göğüs Balsamı, burun mukozası üzerinde kurutucu etkisi olan Okaliptüs ve Menthol içermemesi dolayısıyla bebeğinizin rahat ve huzurlu bir gece geçirmesinde yardımcı olur.

Patentli Avokado Perseose, Shea yağı ve bal özleri ile cildi koruyan Mustela Rahatlatıcı Göğüs Balsamı, cildi yumuşatarak nemlendirmesinin yanı sıra ferahlık hissi veren çam kokuları sayesinde bebeğinizi uyku öncesinde rahatlatır. Mustela Rahatlatıcı Göğüs Balsamı günde İki defa uykudan önce bebeğinizin göğsüne hafifçe masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Ayrıca annelerin güvenle kullanabileceği ürün, paraben, fitalat, fenoksietanol gibi sakıncalı kimyasallar içermez. Mustela Rahatlatıcı Göğüs Balsamı’nı anlaşmalı eczanelerde bulabilirsiniz.

Hava Koşulları Bebeğinizin Rahatını ve Uykusunu Kaçırmasın!

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.