Oleg Cassini’den Yeni Gelinlik Koleksiyonu!

Aralık 2018 itibarıyla satışlarına başlanacak olan Oleg Cassini Gelinlik 2019 modelleri adeta bir modern çağ masalını simgeliyor…

Her sene koleksiyonunda sofistike tasarımlara imza atan Oleg Cassini 2019 Gelinlik Koleksiyonu’nu tanıttı. Oleg Cassini Collection adı verilen bu özel seri: “Hiç olmadığı kadar incelikli” olarak tanımlanıyor.

Öne Çıkan Oleg Cassini 2019 Gelinlik Modelleri 

Oleg Cassini, tasarımlarında 2019 trendlerine bağlı kalarak yeni bir modern çağ masalı yaratmayı hedefliyor. Yeni sezon gelinliklerinde kendi çizgisinin dışına çıkmadan rafine işlemeler ile modern kalıpları birleştiriyor.

Beden bölümünde çiçek detaylarına yer verilen Oleg Cassini 2019 Gelinlik Modelleri’nin eteklerinde tül detayları göze çarpıyor. Dövme efekti tüller de koleksiyonun öne çıkan detaylarından…

2019’da Sade Gelinlikler Revaçta

Cambridge Düşesi Meghan Markle’ın kendi düğününde tercih ettiği  gelinliği hepimiz biliyoruz.  Markle’ın sade ve asil bir tarza sahip olan bu gelinliği hem iddialı, hem de sade bir gelin olmak isteyenlerin tercih edeceği modellerde başı çekiyor.

Hal böyle olunca 2019 trendlerine sadık kalarak tasarlanan Oleg Cassini gelinliklerin en öne çıkan özelliği de hiç kuşkusuz sade ve şık tasarımlara sahip olmaları oluyor.

Birinden farklı kumaşların kullanıldığı, değişik formlarda, bel ve göğüs bölümünde işlemelere yer verilen tasarımlar Oleg Cassini’nin yeni koleksiyonunda sizleri bekliyor.

Balo Kesim Gelinlikler ile Göz Kamaştırın!

2019 gelinlik trendleri arasında yer alan bir başka  tarz ise büyük etekleri ile göz kamaştırmak isteyenlerin tercih edeceği ball gown kesim gelinlikler. Çoğunlukla balo ve davet salonlarında yapılan düğünlerin vazgeçilmezlerinden olan bu kesimler, artık kır düğünü yapanlarından da tercihleri arasında…

Oleg Cassini’nin yeni sezonundaki balo tipi gelinlikleri uzun duvak ve büyük taçlarla süsleyerek en gösterişli gelin ‘siz’ olabilirsiniz.

Çiçek Detayları 2019’da da Moda

Çiçekler, bu sezon da gelinlik trendleri arasında yerini koruyor. Oleg Cassini 2019 gelinlik modelleri içerisinde çiçekler 3 boyutlu, baskı ya da işleme detaylarıyla karşımıza çıkıyor.

2019 yılında daha büyük çiçeklerin kullanıldığı Oleg Cassini 2019 gelinlikler organze tüller ve ince dantellerin müthiş uyumunu sergiliyor.

Çiçek motifli gelinlik modellerini tercih eden gelinlere ufak bir önerimiz var. Gelinliklerinizi minimal takılar ve kısa duvaklarla tamamlayarak sade ve şık bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Oleg Cassini ile Hem Rahat, Hem Şık Gelinler

Gelinlikte görselden çok konforun ön planda olduğu 2019 sezonunda birçok gelin tarlatansız özel kesim gelinlikleri giymek isteyecek gibi gözüküyor.

Hem rahat hem şık olmak isteyen gelinler Oleg Cassini 2019 Gelinlik Modelleri içerisindeki ince askılı, işleme ve dantellerle bezeli tül etekli tasarımlarla düğün gününün tadını dilediğince çıkarabilecek.

Oleg Cassini 2019 Gelinlik Koleksiyonu’ndaki ürünler Aralık 2018 itibarıyla tüm Oleg Cassini mağazalarında ve Oleg Cassini web sitesinde satışa çıkıyor.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.