Sofi Tukker İstanbul’a Geliyor!

Müzik listelerine 2016 yılında Drinkee isimli parçası ile giriş yapan ve uzun süre listelerden düşmeyen Sofi Tukker, kariyeri süresince Türkiye’ye hiç gelmemişti.

Bir çok ülkede konser veren fakat Türkiye’ye gelme konusunda bir girişimi olmayan Tukker nihayet Türkiye’ye geliyor. Türkiye’de de belli bir kitleye hitap eden iki kişilik grubun ülkemize gelecek olması geniş yankı buldu.

Mart Ayında Türkiye’de

Sofi Tukker’in yıl boyu turne takviminin açıklanmasıyla birlikte Türkiye’ye geleceği belli olan grup İstanbul’da konser verecek. En popüler şarkısı Drinkee ardından 2018 yılında da albüm çıkaran grup yeni şarkılarıyla da fazlaca dinleniyor.

İstanbul’da Zorlu PSM’de çıkacak olan ikili 2 yıl öncesinde Grammy’de aday olarak yer almıştı. Bilmeyenlere hatırlatalım. Sofi Tukker isimli grup Sophie Hawley-Weld ile Tucker Halpern’ın bir araya gelerek oluşturduğu bir müzik grubu. 30 Mart gecesi sahne alacak ikili İstanbulluları coşturacak.

Biletler Tükenmek Üzere

Biletler ise satışa çıkar çıkmaz tükenme seviyesine geldi. 3 Farklı grup olarak satışa sunulan biletlerin 1. Ve 2. Grubundaki biletler tükenmiş durumda. Bilet fiyatları ise 85 ile 135 TL arasında değişiklik gösteriyor. Eğer siz de Sofi Tukker konserinde yer almak istiyorsanız biletix üzerinden satışa sunulan biletlere hemen bakmanız gerekiyor. Çünkü sadece tek bir grup bilet kaldı ve sınırlı sayıda olduğu belirtilmiş durumda.

Elif Üner

Aysha Yazarı Elif Üner, özel koleksiyonlar ve galeriler için çalışmalar yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.