Suna Dumankaya Cilt Maskeleri

Suna Dumankaya denince akla gelen ilk şey o mükemmel cilt maskeleri bitkisel ve doğal formülleri kullanarak hazırladığı maskeler 7 den 70’e herkesin ilgiyle takip ettiği cilt bakım yöntemleri haline geldi.

Peelingden saç bakım ürünlerine selülite karşı formüllerinden sivilcelere kadar bir çok konuda fenomen haline gelmiş Suna Dumankaya Cilt Maskeleri özellikle hanımlar tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Meslek sırrım tabirini kullandığı maske özellikle elma sirkesi formülü ile çok bilinen ve çok uygulanan maskelerden biri haline geldi. Çalışmalarını bir kitapta toplayan Suna hanım bütün formüllerini ve güzellik sırlarını sizlerle paylaşıyor. Denenmiş ve bir çok otorite tarafından etkisi kanıtlanmış maskeler özellikle doğal yapısı ile kullanıcılarının ilgisini bir kat daha çekiyor.

Güzellik sırlarım adını verdiği kitabı ile gündemden düşmeyen Suna hanımdan özellikle ünlüler ve moda dünyasının önde gelen isimleri danışmanlık konusunda yardımlar alıyorlar. Bakımlı bir cildin vazgeçilmezlerinden olan maskeler Suna hanımın müthiş formülleriyle sizleri bekliyorlar.Parlak ve bakımlı ciltler hayal değil !

Ayrıca aşağıdaki vitaminlerde cilt maskelerinde etkilidir.

C Vitamini

Narenciye, dolmalık biberler ve çilek; bu süper antioksidan için iyi kaynaklardır. C vitamini kan damarları, sağlıklı cilt dokusu oluşturmak ve hücrelere zarar veren, hastalık yaratan serbest radikallerin engellenmesinde temeldir. C vitamini pek çok alanda kullanılmaktadır ancak en bilineni nezle tedavisi ve önlenmesidir. Günlük değer 60 miligramdır ancak uzmanlar genellikle 3003.000 miligram destek alınmasını önermektedirler.

Annenizin güçlü kemikler ve dişler için süt iç dediğini unuttunuz mu? Bunun nedeni süt ve diğer süt ürünlerinin kalsiyum açısından zengin olmasıdır ve kalsiyum vücudunuzun kemik yapmak için ihtiyacı olan bir mineraldir. Özellikle kadınlar osteoporozu önlemek için yeterli miktarda kalsiyuma ihtiyaç duyarlar. Günlük değer 1000 miligramdır ancak özellikle fazla süt içmiyorsanız 1.200 miligrama kadar destek alabilirsiniz.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.