Teka Estetik’ten VIVACY Fabrikası’na Gezi!

Her yıl gerçekleşerek geleneksel hale gelen Teka Estetik’in İsviçre VIVACY fabrika gezisine bu sene bir yenisi eklendi…

Teka Estetik, ürünleri sebebiyle iş birliği yaptığı VIVACY’nin İsviçre’de yer alan fabrikasına gezi düzenledi. Bu gezide estetik ve plastik cerrahlar, dermatologlar ve medikal estetik doktorları VIVACY fabrikası ve laboratuarlarını inceledi.

6-7 Aralık tarihleri arasında düzenlenen İsviçre VIVACY fabrika gezisine katılanlar VIVACY ürünlerinin tüm üretim süreçlerini yakından görme şansı yakaladı. Fabrikada ürünler hakkında detaylı bilgiler ziyaretçilerle paylaşıldı.

VIVACY distribütörlüğü yapan Teka Estetik’in organize ettiği bu geziye Teka Estetik’in iş birliği içerisinde olduğu tüm doktorlar katılım sağladı.

Her yıl VIVACY fabrikasına böyle bir gezi düzenleyen Teka Estetik, dermal dolgu, güneş kremi ve anti-aging ürünleriyle sektörün öncüleri arasında yer alıyor.

İsviçre’nin tarihi mekanlarının da ziyaret edildiği bu gezi esnasında dolgu üretiminin her kademesinde uygulanan ve VIVACY’ye özel olan teknikler de katılımcılara anlatıldı.

VIVACY’nin dünya çapındaki başarısındaki temel etkenlerden biri; gelişmiş hyalüronik asit çapraz bağ işlemi olan IPN-Like teknolojisine sahip olması.

Merve Akdoğan

İstanbul Üniversitesi Radyo TV bölümü mezunu olan Merve Akdoğan, web içerik editörüdür. Moda, Kadın, Stil, Güzellik, Seyahat/Gezi alanlarında içerikler üreten editörümüz, alanında uzman isimlerle röportajlar da yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.