Ünlü Modelin Yeni Sevgilisini Kolye Ele Verdi!

Aranan model ve yüzlerden biri olan Adriana Lima, son yıllarda gerek yurt dışı basınında gerekse Türk basınında fazlaca yer buluyor. Türk basınında gündemden hiç düşmemesinin kök sebeplerinden biri tartışmasız Türk kişilik ile birliktelik yaşaması. Tabiki de Metin Hara ismini vereceğiz. İlişkileri boyunca çıkışlar yaşayan ikili yaz aylarından itibaren arasındaki problemleri çözemedi. Ardından ise kaçınılmaz bir ayrılık ile ilişki sona erdi. Fakat ikili hala gündemde.

TAKTIĞI KOLYE ELE VERDİ!

Şu sıralar Adriana Lima yeni sevgilisiyle sıkça konuşuluyor. Fakat henüz kimliği resmiyet kazanmadı. Buna rağmen bu kimliği ele veren bir detay takipçilerinden kaçmadı. Aslında Lima, direkt açıklama yapmak yerine durumu yumuşatarak basına aktarmayı tercih etmiş olsa gerek paylaştığı fotoğraflarda yeni sevgilisinin olduğunun anlaşılmasını istiyor. Lima’nın boynunda Patriots yazılı bir kolye bulunuyor. Bu kolye bir Amerikan futbolu takımının ismi. Lima ile bu kolyenin ne alakası var diyebilirsiniz. Fakat o takımın oyuncularından biri olan Julian Edelman, Lima ile yeni bir aşk yaşamakta. Bu iddiaların doğrulanması için ikiliden birinin resmi olarak açıklama yapması gerek. En azından sevenleri bir paylaşımı hakediyor.

ESKİ SEVGİLİSİ!

Tahminlerin yanılma payı ise neredeyse yok denecek kadar az. Çünkü Edelman, Lima’nın eski sevgilisi. Eğer yeni bir birliktelik olmamış olsaydı muhtemelen Adriana Lima, Patriots yazılı kolyeyi takmayı bu kadar kolay kabul etmezdi. Önümüzdeki günlerde muhtemel aşk üzerine gelişmeler yaşanacak gibi. Hara ise Adriana’nın hayatından tamamen çıkmış durumda.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.