Ünlü Piyanist Milano’da Evlendi!

Son günlerde evliliğinden daha çok cumhurbaşkanı ile buluşması konuşulan Fazıl Say, dünya evine girdi. 1970 Yılında dünyaya gelen Fazıl Say, ülke içerisindeki başarısını kısa süre içerisinde global başarıya dönüştürerek dünyanın bir çok ülkesinde ve sanat camiası tarafından tanınan bir isim haline geldi. Dünya tarafından beğenilerek dinlenen piyanist Fazıl Say, bir süredir birliktelik sürdürdüğü Ece Dağıstan ile evlendi.

Milano’da Nikah

Görkemli bir düğün yerine sade bir nikah tercihinde bulunan çift, İtalya tercihi hakkında ise bir açıklamada bulunmadı. Yakın ünlü tanıdıkların nikah şahitliğini üstlendiği nikah Milano Başkonsolosluğu binasında gerçekleşti.

Sade bir nikah ile evlenen çiftin düğün yapıp yapmayacağı ise açıklığa kavuştu. İkili yaz aylarında Türkiye’de düğün yapmak istediklerini belirtti. Yüksek ihtimalle İstanbul’da gerçekleşecek olan düğün için henüz detay verilmedi.

Fazıl Say, nikahın ardından İtalya’nın çeşitli şehirlerinde sahne alarak turneye devam edecek. Balayı planları ise Say’ın turne programı sebebiyle daha sonra gerçekleşecek. Aynı zamanda Türkiye’deki Cumhurbaşkanı ile olan görüşmesinin tartışılmaya devam etmesi ise çifti rahatsız eden tek konu.  Mimarlık mesleğini icra eden eşi Ece Dağıstan ile Fazıl Say’ın evliliği bir çok ünlü isim tarafından da ilgiyle takip edildi. Bazı ünlü isimler sosyal hesaplar üzerinden tebriklerini iletti.

Merve Akdoğan

İstanbul Üniversitesi Radyo TV bölümü mezunu olan Merve Akdoğan, web içerik editörüdür. Moda, Kadın, Stil, Güzellik, Seyahat/Gezi alanlarında içerikler üreten editörümüz, alanında uzman isimlerle röportajlar da yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.