Uzman Estetisyenler Dr. Yasemin Savaş Akademi’de Yetişiyor

Medikal estetik alanında 17 yıllık tecrübesi ile hizmet veren Kaliteli Yaşam Kliniğinin kurucusu Dr. Yasemin Savaş yaşamı daha güzel, sağlıklı ve kaliteli geçirmemizi sağlayacak hizmetler sunuyor. Sektörün en büyük ihtiyacı olan uzman estetisyen açığını Medikal Estetik alanında uzman Dr. Yasemin Savaş, eğitim kadrosunda bizzat bulunduğu, Dr. Yasemin Savaş Akademi’de tam donanımlı estetisyen yetiştiriyor. Dr. Yasemin Savaş Akademi; mesleğe iyi estetisyenler yetiştirmek, meslek sahibi olmak isteyenlere meslek edindirmek ve bu alanda fark yaratmak amacıyla hizmete açıldı.

Dr. Yasemin Savaş
Dr. Yasemin Savaş

Modern kadının sosyal ve ekonomik hayata dahil olması gelişen ve değişen dünyada kozmetik ürünlerine ve güzellik sektörüne olan ilgisinin artması, güzellik sektörüne artan bu ilgi sonucunda doğan istihdam açığı, uzman estetisyenlere olan ihtiyacı da artırdı. Bu ihtiyaç doğrultusunda Dr. Yasemin Savaş Akademi’nin en önemli amacı henüz meslek edinememiş kadınları iş hayatına kazandırmak, mevcut mesleğini yapmak istemeyen ve yeni iş arayışında olan ama bu konuda eğitim almamış kişiler için bu fırsatı sunmak.  Böylelikle hem güzellik sektörüne hem de öğrencilere katkı sağlanması da amaçlanıyor. Dr. Yasemin Savaş bir kadın olarak bunun sosyal sorumluluk olduğunu düşünen ve hedefi de mesleğini severek yapan uzman estetisyenler yetiştirmek.

Medikal Estetik Alanında 17 Yıllık Hizmet

Dr. Yasemin Savaş Akademi’den mezun olan tüm öğrencilere hem pratik hem de teori kısmındaki eksikliklerin giderilmesi için eğitimde en büyük eksiklerden arasında gösterilen tecrübe sorununu gideriliyor, müfredat dışında yeni çıkan cihazları ve ürünleri de estetisyenlere tanıtmak için tüm mezunlarına kendi kliniğinde staj hakkı tanıyor. Dr. Yasemin Savaş Akademi eğitimlerini başarıyla tamamlayan tüm öğrenciler, tam donanımlı birer estetisyen olarak Dr. Yasemin Savaş Kaliteli Yaşam Kliniğini en iyi şekilde temsil edecekler. Dr. Yasemin Savaş Akademi eğitim kadrosunda bizzat kendisinin bulunduğu Dr. Yasemin Savaş Medikal Estetik alanında 17 yıldır hizmet veriyor.

Ayrıntılı bilgi için; Hande Özçarıkçı

0530 228 79 59 // ozcarikcihande@gmail.com

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.