Versace ve Kith Markalarından İş Birliği!

Modanın önemli iki marksı gelecek için önemli bir iş birliğine imza atarak yeni ürünlerinin çekimlerini gerçekleştirdi. İş birliği temelini eylül ayı içerisinde atan Versace ve Kith, birlikte üretecekleri yeni tasarımlar için önemli bir anlaşma yapmıştı. Bu anlaşmaya dair bilgiler yer alsa da resmiyet bulunmuyordu. Bugün yapılan açıklamayla birlikte iki marka ortaklıklarını duyurdu. Moda dünyasında geniş bir yankı yaratan bu ortaklık gelecek adına rakiplerini korkutacak türden diyebiliriz.

ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA SATIŞA AÇILIYOR!
Ortak tasarımların ismi ise Kith X Versace oldu. Bu ismi kısa zaman içerisinde çok daha sık duymanız mümkün. Zira önümüzdeki hafta satışlar başlıyor. Ürünler internet üzerinden satın alınabilirken mağaza stoklarına zaman içerisinde yer verilecek. Bu dev anlaşmada ürünlerin tanıtımı için ise kamera karşısına geçen isim Amerika’nın öne çıkan modellerinden Bella Hadid oldu. Sadece 22 yaşında olan Bella Hadid’in instagram platformunda 23 milyona yakın takipçisi bulunuyor. Versace ve Kith markalarının Bella Hadid’i seçmek için çok fazla sebebi bulunuyor. Kith x Versace’nin yüzünü temsil edecek olan Hadid, bu anlaşma sayesinde ününe ün katacak.

Alınan bilgilere bakılırsa şimdilik sadece 100 farklı ürün üretimi gerçekleşmiş. Bu ürünlerin büyük bir kısmı kadınlara yönelik olurken, erkekler de unutulmadı. Erkekler için de koleksiyon içerisinde mükemmel parçalar mevcut. Kıyafetlerin daha çok sokak modasına uygun tarzda oldukları ise yapılan çekimlerden kendini belli ediyor. Başarılı çekimler eşliğinde iyi bir iş çıkaran Kith X Versace, bu yıl İtalyan moda dünyası başta olmak üzere bir çok ülkenin moda tasarımcısı tarafından ilgiyle takip edilecek.

Kith X Versace’nin başlangıç olarak çıkartmış olduğu 100 parçalık koleksiyonu kış stili ağırlıklı olduğu görülüyor. Bunun üzerine Nisan-Mayıs aylarında yeni bir koleksiyonla parça sayısını yükseltmesi de muhtemel.

Merve Akdoğan

İstanbul Üniversitesi Radyo TV bölümü mezunu olan Merve Akdoğan, web içerik editörüdür. Moda, Kadın, Stil, Güzellik, Seyahat/Gezi alanlarında içerikler üreten editörümüz, alanında uzman isimlerle röportajlar da yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.