Yaz İçin Trend Saç Aksesuarları

Yaz aylarına girilmesiyle birlikte 2019 yılının saç trendleri şekil almaya başladı. Bizim sizler için seçmiş olduğumuz saç trendi yazımızın devamında görebilirsiniz.

Artık bahar ayına giriş yaptığımıza göre yeni trendleri de hızlı bir şekilde takip etmemniz gerekiyor. Bu yılın den dikkat çekici moda trendleri, bohem stiller, danteller ve 70’li yılların görünüme sahip makyajlı dudaklar ve canlı renkler olduğunu bilmekteyiz. Ancak bu görüntünüz için uygun saç modeliniz hangisi olacak?

Moda haftalarından anlaşılacağı üzere 2019 yılı yaz ayında saçlarda aksesuarların kullanımını sık göreceğiz. Taç görünümlü metal aksesuarlardan, çiçekli kurdelelere kadar daha birden fazla seçenekler mevcut.

Canlı ve parlak bir saç yapısına sahipseniz, seçim yapacağınız saç aksesuarları da mat ve cansız görüntü içerisinde olmamalıdır.Saçlarınızı ortadan ikiye ayırarak, ense kısmınız da bir atkuyruğu oluşturun ve lastik toka ile sabitleyin. Son olarak da siyah renkteki kurdeleyi toka üzerinden bağlayarak görüntünüze farklılık katabilirsiniz.

Dalgalı bir saç modeli yapınıza sahipseniz veya maşa ile dalgalı saç görünümü yaratıp bu modelde kullanılacak uygun aksesuar seçimi yaparken, metal saç aksesuarlarını denemenizi tavsiye ederiz.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.