Yılın Kadını Demet Evgar Oldu

Geride bıraktığımız yıla dair ödüller dağıtılmaya devam ediyor. Gerek yurt dışında gerek Türkiye’de geçtiğimiz yılın enleri hız kesmeden devam ederken 2018’in ödüllerinin dağıtıldı GQ organizasyonu yankı uyandırdı. Demet Evgar tartışmasız son yıllarda bir çok kişinin dilinde yer edindi. Gerek var olduğu projelerde gerekse yaşantısıyla. Çok konuşulması, adından bahsettirmesi ona önemli bir ödülün de kazanılmasını sağladı!

Yılın Kadını Seçildi

2017 Yılındaki Aile Arasında filmiyle dikkat çekmeyi başaran Evgar daha önce çok önemli film ve dizilerde de görev almıştı. Oynadığı film ve dizilerin ise genellikle ödül alması ise onun oyuncu kişiliğindeki başarıyı da gözler önüne seriyor. Avlu dizisindeki başarısını ise sürdürmeye devam ediyor. Türkiye’nin son yıllarda beğenilen önemli dizilerinden biri olmayı başardı. Bunda rolü ise oldukça fazla.

GQ dergisinde ise bu yıl yılın kadını seçildi. Selçuk Yöntem’in ellerinden ödülü alan Evgar, duygusal anlarla teşekkür etti. Teşekkürün en büyüğünü ise annesine gönderdi. Ona hayallerinin gerçek olmasında katkı sağladığı için teşekkür eden Demet Evgar, annesine olan sevgisini adeta ödül töreninin katılımcılarına aktardı.

Gecede erkekler için de dağıtılan ödüller ilgiyle takip edildi. 38 Yaşındaki oyuncu 1 kadın 1 erkek projesiyle Türkiye’de tırmanışa geçmiş ve top noktaya ulaşmıştı. Şu sıralar sinema ve dizi dünyasında projelerin en fazla aranan ismi diyebiliriz.

Ayşe Öner

Hemşire ve doğum koçu olan yazarımız Ayşe Öner, Aysha’da yenidoğan bakımı, hamilelik, anne bebek konularında yazılar kaleme almaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.