Pazar Günlerinin Vazgeçilmez Keyfi Raffles İstanbul’un Brunch’ları Başlıyor…

İkinci yılını kutlayan Raffles İstanbul Zorlu Center, klasik Pazar brunch’larına yepyeni bir soluk getiriyor.
 
Deniz ürünlerinin ön planda olacağı; Flappers Swing’in canlı caz performanslarının, şampanya ve efsanevi Long Bar kokteyllerinin birbirinden farklı lezzetlere eşlik edeceği yeni sezonun ilk brunch’ıyla Raffles Istanbul, 25 Eylül Pazar günü 11.30-15.30 arasında hem yetişkinleri hem de çocukları ağırlamaya başlayacak.
 
Klasik lezzetlerin yanı sıra brunch’ta, deniz ürünlerinin misafirlerin isteğine göre hazırlanacağı pişirme istasyonları ve çok sayıda tematik yiyecek & içecek istasyonu yer alacak. Havyar, suşi, zengin Türk ve uluslararası peynirlerle şarküteri ürünleri, et ürünlerinin taze servis edilmesi için dilimleme istasyonu ve çok çeşitli kahvaltılıklar da yer alacak. Barbeküden lezzetler, taş fırından pide ve pizzaların yanı sıra, ekşi mayalı ekmekler ve pastane ürünleri brunch’a renk katacak.
 
“Çocuklar mutlu ise anne babalar da mutludur” bakış açısı ile Raffles Brunch’ta çocukların keyfi de en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. Küçük misafirler, kendileri için özel olarak hazırlanan brunch ve oyun alanında hem eğlenip hem de yine kendileri için hazırlanan, sağlıklı lezzetlerin sunulduğu büfenin keyfini çıkarabilecekler. Ayrıca Raffles Patisserie’de çocuklara özel hazırlanan workshop’da diledikleri pastaları Pastane şefi eşliğinde pişirecekler.
  
25 Eylül’de ilki gerçekleşecek olan Raffles Brunch, her pazar konuklarını bekliyor…
 

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.