Jacquemus Marka Parmak Çantanın Fiyatı Belli Oldu!

Paris’te ortaya çıkan Jacquemus marka çantalar bu hafta en çok konuşulan parçalardan biri olmayı başardı.

Fransa’nın başkentinde gerçekleşen Paris Fashion Week’te bazı markaların tasarımlarının fiyatları merak edilmişti. Merak konusu olan tasarımlardan biri de Jacquemus tarafından tasarlanan ufak boyutlu çantalar. Bazıları parmak boyunda olmasıyla dikkat çekmişti. Kullanım alanı çok dar olan fakat kimine göre sadece aksesuar olarak üretilmiş olan çantalar çok da ucuz değil.

Jacquemus Parmak Çanta Fiyatı 525 Dolar

Eğer parmak boyunda Jacquemus markalı çantaya sahip olmak istiyorsanız 525 dolar ödemeniz gerekir. Türkiye’den de sipariş verilebilen çanta için Türk lirası cinsinden ödemeniz gereken tutar 2785 TL. Bu tutar boyutuna göre en pahalı çanta olma özelliğini elinde tutuyor. Belki de tarih boyunca daha pahalı fiyata daha ucuzunun üretilmeyecek olması da koleksiyonların ilgisini çekebilir.

Jacquemus, ufak mikro boyutlardaki çantayı üretirken ünlü isimlerden ilham almıştı. Rihanna gibi ünlü isimler sık sık minik çantalarla görüntü vermiş ve bu durum moda tasarımcıları açısından ilham kaynağı oldu. Her ne kadar tartışmalı bir tasarım ortaya çıksa da markanın tanınması adına çok iyi bir hamle olduğunu itiraf etmek gerekir. Zira Paris’te şu sıralar en çok konuşulan marka Jacquemus oldu. Eğer mikro çantalar tasarlanmasaydı bir çok kişi Jacquemus markasının varlığını bile duymayabilirdi.

Tasarımın reklam amaçlı olup olmadığı ise bilinmiyor. Fakat bir sonraki moda haftalarında da Jacquemus cephesinden ilginç bir tasarım gelirse bu kez bunun bilinçli yapıldığı düşünülecektir.

Merve Akdoğan

İstanbul Üniversitesi Radyo TV bölümü mezunu olan Merve Akdoğan, web içerik editörüdür. Moda, Kadın, Stil, Güzellik, Seyahat/Gezi alanlarında içerikler üreten editörümüz, alanında uzman isimlerle röportajlar da yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.