Muhafazakar Modanın Öncülerinden Alia Khan İstanbul’a Geliyor!

LeShow İstanbul Deri ve Moda Fuarı, Türk deri üreticileri ve tasarımcılarını ile İslami Moda ve Tasarım Konseyi Kurucusu ve Başkanı  Alia Khan’ı bir araya getiriyor…

LeShow İstanbul Deri ve Moda Fuarı 24 – 26 Ocak tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Türk deri ve moda üreticilerinin ürünlerini sergileyeceği fuarın küresel marka temsilcisi ve onur konuğu ise İslami Moda ve Tasarım Konseyi Kurucusu ve Başkanı  Alia Khan olacak.

Üretici, toptancı, mağaza, tasarımcı, nihai tüketici zincirini bir araya getiren tek uluslararası deri ve moda fuarı olma özelliğine sahip LeShow İstanbul’un açılış gününe özel bir gala defilesi düzenlenecek.

TÜRK MARKALARININ İHTARACAT  POTANSİYELİNİ ARTIRACAK!

Fuar, Türk markalarının ABD, Japonya, Rusya, İtalya başta olmak üzere özellikle de Orta Doğu ve Körfez ülkelerindeki marka bilinirliği ve pazar varlığının sağlamlaştırılması il3 ihracat potansiyellerinin geliştirilmesini hedefliyor.

İki gün boyunca ziyaretçileri ağırlayacak olan LeShow İstanbul Deri ve Moda Fuarı’nın açılış gala defilesinde ünlü mankenler Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Ece Gürsel ve Sema Şimşek podyuma çıkacak.

MUHAFAZAKAR GİYİM MODASINA YÖN VERİYOR!

LeShow İstanbul Deri ve Moda Fuarı küresel marka temsilcisi ve onur konuğu olan Alia Khan, Arap dünyasının en etkili 50 iş kadını ve Birleşik Arap Emirlikleri’ni şekillendiren en etkili 100 iş insanı arasında yer alıyor.

Moda ve tasarım dünyasına yeni bir vizyon kazandıran Alia Khan, Dubai ve New York başta olmak üzere dokuz farklı ülkede kurmuş olduğu ofisiyle muhafazakar moda dünyasının büyümesi için en çok çalışan isimlerin başında geliyor.

Cover Magazine dergisi ile muhafazakar giyim modasına yön veren Alia Khan, başkanlığını yürüttüğü İslami Moda ve Tasarım Konseyi çatısı altında yeni alışveriş kategorisi Pret-A-Cover’ı da yarattı.

 

 

 

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.