OTEL KONFORUNDA, ÖZEL REZİDANSINIZDA…

Boğaz’ın büyüleyici manzarasına hakim, denizle iç içe bir yaşam alanında, evinizin rahatlığını lüks otel konforuyla birleştiren The Grand Tarabya Rezidanslar, orta ve uzun dönem konaklamalar için eşsiz bir deneyim sunuyor.

 

Tarabya koyunun kalbinde, İstanbul’un ikonik otellerinden biri olan The Grand Tarabya, konukseverliğin yıllar içinde kazandığı derin tecrübeyle, sizlere evinizin sıcaklığını beş yıldızlı otel konforunda yaşatıyor. İster iş insanı olun, ister evinizi yenilemek için geçici bir yuva arayışında, ister otel yaşamının konforunu tercih eden bir gezgin; The Grand Tarabya’nın rezidansları, her ihtiyaca uygun esnek modelleri ve çeşitli daire tipleriyle ideal çözümler sunuyor.

 

Marina, Boğaz ve Kuzey adı altında üç kategorideki rezidans daireler, bir, iki ya da üç odalı alternatiflerle 74 metrekareden 260 metrekareye uzanan geniş bir yelpazeye yayılıyor. Sabah uyanıp tek tuşla odanızın tüm perdelerini açtığınızda Boğaz’ın Karadeniz çıkışını günün ilk manzarası olarak göreceğiniz Kuzey rezidanslar; salonlarında yer alan büyük yemek masalarında misafir ağırlama, yemekli toplantı yapma imkanı sunan Boğaz rezidanslar Tarabya’daki yaşamın fark yaratan detaylarından… Rezidanslar, çağdaş ve minimalist dekorlarıyla içinde yaşayanların kişisel dokunuşlarına da yer bırakıyor.

 

Miele beyaz eşyalarla döşeli tam teşekküllü mutfaklarda isteyen konuklar ev atmosferinde yemeklerini pişirebilirken, dilediklerinde otelin yeme-içme noktalarından yararlanabilir, sosyalleşmek istediklerinde The Brasserie Restaurant’a, Cafe R.E.A.D’e  inerek veya Diba Bar’a çıkarak otel hayatının tadını çıkarabilirler, ayrıca 4500 metrekarelik lüks Therapia Spa, tecrübeli  Türk terapistlerin seçkin terapi&bakım teknikleri ve yerden tavana uzanan pencereleriyle muhteşem Boğaz manzarası eşliğinde Therapia Spa’nın doğal gün ışığı, bedeniniz ve ruhunuz için konaklamanızı tamamlayacak. Rezidans konukları, otelin concierge, oda servisi ve kat hizmetlerinin yanında odalardan alınıp odalara teslim edilmek üzere kuru temizleme ve ütü gibi hizmetlerden yararlanarak ev yaşamının gereksinimlerini kesintisiz, sorunsuz ve en hızlı şekilde karşılayabiliyorlar.

Aysha

Muhafazakar Moda ,Tesettürlü Bayan Kombinleri ,Kadın Sağlığı konulu aysha.com.tr sitesinin yöneticisidir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın