Beyaz Pantolon Kimlere Yakışır: Beyaz Pantolon Modelleri

Beyaz Pantolon Modelleri

Sıcak ayların başlamasıyla gündeme oturan beyaz pantolon modeli; farklı çeşitleriyle kadınların tekrar gözdesi haline geldi. Kumaş, kot, keten, şile bezi gibi kumaş çeşitleri bulunmakta olup, ispanyol paça, dar paça, havuç pantolon bilek pantolon gibi modelleri bulunan beyaz pantolon modeli zengin çeşitliliği bulunmaktadır.bu nedenle kadınlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir.Peki bu kadar çok modeli bulunan beyaz pantolon; kimlere yakışır gelin bu yazımızda bunu inceleyelim.

Beyaz Pantolon Kimlere Yakışır?

Beyaz pantolon zengin bir çeşitliliğe sahip olduğu için tüm kadınlarımız tarafından tercih edilebilir ve güzel kombinlerle çok şık bir görünüme sahip olabilirler.yani herkese yakıştığını söyleyebiliriz ancak yine kombinlemelere dikkat etmeli ve vücut yapılarını iyi tanımaları gerektiğini düşünmekteyim.

bel ve basen bölgenizde fazlalıkları olduğunu düşünen kadınlarımız; beyaz pantolonun yüksek bel ve dar paça pantolon modelini seçip üzerine giyeceği t-shirt yada gömleği salaş ve uzun tercih etmeliler.

Üst bacakları kalın olanlar beyaz pantolon modelinin pantolon etek kesimini tercih etmeli hatta bileklerimiz ince ise bilekleri açık bırakacak şekilde seçmeliler ki daha yazlık bir görünüm elde etmiş olsunlar.

Bacak boyu kısa olan kadınlar;  beyaz pantolonun, yüksek bel kalem pantolon modelinin bilekleri hafif kapatacak modelini tercih edip bacak boyunu olduğundan daha uzun gösterme şansına sahip olabililer. hatta altına giyecekleri topuklu sandaletlerle şık görünüme kavuşabilirler.

Alt bacakları kalın olanlar ise beyaz pantolonun ispanyol paça olan modelini seçip kalan kısmı kapatıp çok zarif bir görünüme kavuşmuş olurlar.

Tesettür giyiminde de gayet güzel kombinlemeler yapılabilen beyaz pantolon modeli; üzerine pudra tonlarındaki dize kadar inen tunikler ve altına giyeceğimiz yine nude renkli topuklu ayakkabılarla çok şık bir görüntü ortaya çıkarabiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Pantolon Etek Kimlere Yakışır 

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.