Deri Pantolon Kimlere Yakışır: Deri Pantolon Nasıl Kombinlenir

Deri Pantolon Kimler Giymeli

Son yıllarda tekrar modanın gündeminde olan bu pantolon modeli kullanım açısından zor bir modeldir. Ancak doğru seçimler yapılarak çok şık, cool hatta biraz da asi bir görünüme kavuşabilirsiniz. Kombinlemelerde; üzerine seçeceğimiz ceket ve üstlere, altına giyeceğimiz ayakkabılara yine çok dikkat etmemiz gerekmekte. Zaten kullanım açısından zor bir olduğunu söylemiştik. Bu nedenle kombinlemede yapılacak hatalarla durumu daha da zorlaştırmamakta fayda var diye düşünüyorum. Madem zor bir ürün,peki bu pantolon modeli kimlere yakışır? dediğinizi duyar gibiyim, gelin birlikte bu duruma bir el atalım.

Deri Pantolon Kimlere Yakışır ?

Deri pantolon kumaş yapısı itibariyle hatları çok belli eden bir pantolon modelidir. Özellikle dar modelleri basen kısmını daha geniş gösterme özelliğine sahiptir. Bu nedenle deri pantolonun kalça kısmında fazlalıkları olmayan kıvrımları daha az olan kadınlarımıza daha çok yakışmaktadır. Ancak onlarında kombinlemelerine çok dikkat etmeleri gerekmektedir. yapacakları en ufak hata çok rüküş bir görünüm ortaya çıkarmaktadır.

Tabi ki, deri pantolon giymek için illa kıvrımsız vücut hatlarına sahip olmak  zorunda değiliz. Sadece deri pantolon modeli riskli bir model olduğundan kombinlemelere aşırı önem vermek gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Boyfriend Kot Pantolon Kimlere Yakışır

Deri Pantolon Nasıl Kombinlenir

Öncelikle zayıf vücut hatlarına sahip kadınların kombinlemelerinden bahsetmek istiyorum sizlere. Evet basenlerimizde fazlalık yok o zaman istediğim şekilde giyerim demeyin çünkü deri pantolon ince kumaş yapısından dolayı kalçalarımızı da çok kolay düşük gösterebilir. Bu yüzden ceplerinin yeri birazcık aşağıda olan dar deri pantolon modelini seçip kalçalarımızı kalkık gösterebiliriz. Ayrıca deri pantolonun asi bir yapısı olduğu için dar t-shirtlerden uzak durup daha salaş, daha oversize;  t-shirtler kazaklar ceketlerle kombinleyip deri pantolonun asi duruşundan ödün vermemeniz gerekmektedir.

Basen ve bel bölgemizde fazlalık olduğunu düşünüyorsak da eğer; pantolonun kesiminden tutunda üstüne giyeceğiniz cekete kadar herşeye extra dikkat etmemiz gerekmekte.öncelikle tavsiyem dap dar kesim  deri pantolon modellerinde uzak durmanız. Daha çok havuç kesim tarzı daha bol kesim deri pantolonları tercih etmelisiniz.

Ya da abartılacak kadar fazlalığınız yoksa yine deri pantolonun dar kesimini seçip bir beden büyük bedenini alarak extra hat belirginliğini ortadan kaldırabiliriz. Ve üzerine seçtiğimiz oversize t shirler swetlerle kombinlersek çok şık bir görünüm elde etmiş oluruz diye düşünüyorum.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.