Gri Saç Modası Nedir: Beyaz Gri Saç Kime Yakışır?

beyaz gri saç rengi kimlere yakışır
beyaz gri saç rengi kimlere yakışır

Son zamanlarda sıkça rastladığım gri saçlar yoksa büyük anne saçı trend mi oluyor? Diye düşünmüyor değilim. Ancak bu saç nasıl ortaya çıktı? Kim çıkar dı? İşte cevabı…

Gri Saç Modası Rüzgarı

Başlıkta belirttiğimiz gibi gri ve siyah tonlarının karışması ile resmen büyükanne saçlarına benzeyen bu moda akımında ciddi bir trendleşmeye doğru gidiyor.

Bazı kadınlar saçlarında çıkan tek beyaz saça bile itiraz ederken ve hemen boyamaya kalkarken bu beyaz saçlarda ne diyebilirsiniz. Size bu saçları kabul ettirmek gerçekten de zor olabilir ama gümüş rengi saçlar gerçekten de büyük bir hızla yayılıyor.

gri saç rengi kimlere yakışır
gri saç rengi kimlere yakışır

Gri Saç İnstagram

#GrannyHair olarak hashtag paylaşımları altına göz atacak olursanız bir çok genç kadının saçlarını gri renkte bulabilirsiniz. Sakın Photoshop sanmayın. Bunların hepsi gerçek!

Beyaz saç modası geçen senenin ortasında başlayıp bu yıl halen devam bir moda akımı olarak devam ediyor. Renkli saçlar sosyal mecralarda oldukça paylaşılır duruma geldi. Beyaz saçları saç tebeşiri, maskaralar, sprey boyalar ile yapılabilirken sadece beyaz değil, mavi, yeşil gibi renklerde de kullanılabiliyor.

Gri Saç Renkleri İsntagram
Gri Saç Renkleri İsntagram

Beyaz Gri Saç Kimlere Yakışır

Beyaz-gri saç modasının akımında en çok dikkat çeken şey saçlardan sonra dudaklar oluyor. Beyaz saç modasını deneyen bir çok bayan aynada kendine baktığında saçlarından sonra dudaklarının ön plana çıktığını belirtiyor. 2019’in beyaz saç modası hakkında düşüncelerinizi yorumlarımızda görmek istiyor ve aşağıdaki yorumlar kısmından tüm yorumlarınızı bekliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gri Saç Rengi Nasıl Olur

Gri Saç Rengi Kimlere Yakışır

Hangi Saç Rengi Kimlere Yakışır

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.